Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan múljon gyorsan a munkaidő?

Hogyan múljon gyorsan a munkaidő?

Figyelt kérdés
Nagyon monoton munkát végzek. Ugyanazt csinálom 8 órán keresztül. Állok egy gép előtt az dobálja ki nekem a részeket, én átnézem és teszem a polcra. Ez megy 8 órán keresztül. Zenét nem szabad hallgatni, munkatársaimmal nem tudok beszélni, mert nem hagyhatom ott a gépet, ők meg távolabb vannak. Szinte beleőrülök mikor azt gondolom 1 óra van még hátra a munkából, de amikor ránézek az órára, kiderül hogy még 3. Nem akarok munkát váltani, ez nagyon könnyű meló csak néha baromi unalmas. Ezért érdekelnek trükkök hogy mivel múlhatna gyorsan az idő?
2019. márc. 13. 11:30
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
A gép lassan dobálja ki a részeket, mondjuk 1 percet kell várni egy részre
2019. márc. 13. 11:33
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Mondogass magadban verseket.
2019. márc. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%
Énekelj. Ha tudsz is, akár úgy, hogy hallják a kollégák. Azzal elrepül az idő.
2019. márc. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Jo otlet, de ehhez meg kell tanulni verseket :D
2019. márc. 13. 11:41
 5/17 A kérdező kommentje:
Enekles talan menne, de nem ugy hogy halljak vagy lassak xd
2019. márc. 13. 11:43
 6/17 anonim ***** válasza:
69%

Az éneklést nehogy komolyan vedd; én speciel a falra mászok, amikor dolgozok és valaki a háttérben 8 órán át énekel, fütyül, dobol, stb :D (irodai munka).


Ez idétlenül fog hangzani; Én írni szoktam és, amikor nincs lehetőségem épp írni, akkor beleképzelem magam a történetbe, amit alkottam és valamelyik szerepőlő bőrébe bújva újabb és újabb történetsorozatokat gondolok ki... Átérzem, megtapasztalom... (Később, amikor időm akad, leírom). Azt vettem észre, hogy ezzel villám gyorsan szokott repülni az idő.

2019. márc. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Én matekoztam, fejben, ha hosszú unalmas úton mentem valahova. Fülhallgatóval miért nem lehet zenét hallgatni? Ezt nem értem.
2019. márc. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
(#3 vagyok) #6, én hallgatnék bizonyos embereket napi 8 órában, csak ez fizikai képtelenség. A legjobb énekes akit ismerek 4 órát bír, de az átlag inkább a 2 óra. Ez egy kemény fizikai munka ám, jobban el lehet fáradni benne mint gondolnád.
2019. márc. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
54%
Én ezt nem birnám, beleőrülnék az unalomba. Talán megkockáztatnám a fülhallgatós megoldást zene és rádióhallgatásra. Ezt nem értem miért nem lehet, más munkahelyeken hangosan megy a zene. De hogy neked a füledbe mi van nem tudom miért korlátozzák?
2019. márc. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
54%
Ne gondolkodj.
2019. márc. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!