Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mért nincs semmilyen együtt...

Mért nincs semmilyen együtt érzés a Szociális ágazatban dolgozóknak, a fogyatékossággal élő felnőttek iránt?

Figyelt kérdés

Nekem megalázó és nagyon rosszul is esett amikor a fő csoport vezetőm behívta elkülönítve a többi dolgozóktól azokat a fogyatékossággal élő dolgozókat, akik Szociális étkezést vesznek igénybe és közölte velünk a rossz hírt. Nem lesz a Szociális étkezésben heti 3x7 étkezési lehetőség, hanem helyette heti 1x5 étkezést biztosít Április 1-től az önkormányzat.


És a legfájóbb ebben, semmilyen együtt érzést és empátiát nem kaptam ebben én sem. És helyette csak annyit kaptam nyugodjak le, én nem fogok meg nyugodni csak úgy teszem előttük mintha meg nyugodtam volna.


Mert 1-2 év múlva meg lehet, hogy teljesen megszűnik a Szociálisan rászorulók számára a Szociális étkezési lehetőség


Nagyon gondolkodom ha anyagilag lesz elég megtakarításom, pár hónap múlva munkahelyet fogok váltani.



#nehézség #szociális #hiány #empátia #élethelyzet #fogyatékosság #élő #ágazatban #dolgozóknál #emberekm iránt.
2019. márc. 13. 19:06
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem láttam ilyet, hogy 3x7 étkezés járna a dolgozóknak, feltételezem teljes napi gondozásos intézményben dolgoztál, ahol egyébként is van 3x7 étkezés berendelve, ami ekkora üzemméretben tényleg fura ha ezen spórol akár szálloda akár önkormányzat. Biztos valami más van a háttérben.

Nem biztos, hogy azért hívták be őket külön, mert nem tisztelik őket, hanem amit elég 1x elmondani egy 100asnak, azt egy szellemi fogyatékosnak hosszasabban kell taglalni.

Igazából nem értem mi a felháborodás tárgya. Igaz azt sem tudom kiknek és milyen alapon jár "szociális étkeztetés"

2019. márc. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!