Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik lehetőséget választanátok?

Melyik lehetőséget választanátok?

Figyelt kérdés

Egyetem elvégzése után ott maradnátok a városban és lenne egy viszonylag jól fizető állásotok.Viszont albérletben kéne lakni,ami a fizetés magyrészét elvinné és emiatt soha nem tudnátok saját lakást venni.

Vagy

Hazamennétek vidékre a szülői házba és ott elmennétek valami betanított munkára dolgozni,kevesebbet keresnérek,viszont otthon laknátok,nem kéne lakbért fizetni,minden egyszerűbb lenne és így még anyagilag is jobban járnátok.Csak akkor meg felesleges volt az egyetem.



2019. márc. 13. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Nehéz egyedül a fővárosban, de ottmaradnék. Nem biztos, hogy nem jön valaki az életedbe, akivel összebútorozhatsz (bár nyilván nem erre kell várni), továbbá diplomával jobb esélyeid vannak minden téren, ha már erre szántál több évet.

A nagy emberek se mind úgy kezdtek, hogy sokat kerestek és mindenük megvolt.

2019. márc. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt hittem lehet kérni lakbértámogatást. Sok munkahely szállást is szokott adni, vagy többen is bérelhettek egy lakást. Amennyit csak lehet félre kell tenni vagy vannak ilyen lakáskasszához hasonló dolgok, részben lehúzás az is, de legalább nem kockázatos és 5 éven belül esélyes lehetsz lakáshitelre. Vagy csak élnék egy albérletben egyedül, de biztos nem költöznék haza.
2019. márc. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De én mindenképp saját lakást akarok.De leginkább családi házat.

De az csak akkor lehet,ha öröklök vagy veszek falun valami lepukkant kádárkockát.Pesten soha nem lesz pénzem lakásra sem,nemhogy családi házra.

2019. márc. 13. 21:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Város! Ha már megvan a diplomad, használd ki! A betanitott munkánál nem úgy fog nőni a fizud, mint egy normál diplomás munkánál. Ha vidéket választod megrekedsz mindenféle szempontból.
2019. márc. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Saját lakást akarok,nekem ez sokkal fontosabb a karriernél.
2019. márc. 14. 20:57
 6/6 anonim ***** válasza:
A saját lakáshoz (sok) pénz kell, ami a betanított munkával később fog összegyűlni.
2019. márc. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!