Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak ha a főnököm...

Mit csináljak ha a főnököm mások által ítél meg, nem a saját munkám alapján?

Figyelt kérdés
A szituáció, hogy a főnökömtől fizikailag távil dolgozom. Kb. Csak az oszzályértekezleteken találkozunk hetente egyszer. Önálló feladatom van, nincs velem gond. Mégis mindig epés megjegyzeseket kapok tőle és az alapján ítél meg mások mit mondanak rólam. Ráadásul olyan emberek akik szintén nem tudnak rólam semmit, alig találkozom velük. Ez így nagyon rossz. Pl. Egyik kollégámat kirúgták akivel közös munkánk volt. Ő a hátam mögött azt hazudta, hátha akkor nem rúgják ki, hogy én nem akarom egyedül a közös munkánkat csinálni. Ami nem igaz, sőt. És a főnök keszpénznek vette, meg sem kérdezett. Így majdnem más kapta a feladatot, veletlenül derült ki az utolsó pillanatban a hazugság.

#hazugság #áskálódás #munkahelyikavarás
2019. márc. 15. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

A baj a főnöködben van, mert meg se próbál javítani ezen a helyzeten, te viszont nehezen tudod őt arra sarkallni hogy objektívabban mérjen fel téged.

Valahogy meg kéne próbálnod olyan munkát keresni, ahol közelebb vagy a főnöködhöz. Akár megkérni a jelenlegit, hadd csinálhass másik munkát amit jobban átlát, akár megpályázni más állásokat.

2019. márc. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%
A gond (ahogy írtad is) " főnökömtől fizikailag távil dolgozom" - A megoldás olyan helyre menni, ahol nem ez a szituáció és itt felmondani.
2019. márc. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez nem változtatható.Az én irodám fix. Nincs máshol hely. A munkámat meg nagyon szeretem és nem akarok felmondani. Csak zavaró hogy nem tudom megvédeni magam, mert meg sem kérdez.
2019. márc. 15. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!