Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Munkahely, kollégák

A kérdés

Mit csináljak ha a főnököm mások által ítél meg, nem a saját munkám alapján?

A szituáció, hogy a főnökömtől fizikailag távil dolgozom. Kb. Csak az oszzályértekezleteken találkozunk hetente egyszer. Önálló feladatom van, nincs velem gond. Mégis mindig epés megjegyzeseket kapok tőle és az alapján ítél meg mások mit mondanak rólam. Ráadásul olyan emberek akik szintén nem tudnak rólam semmit, alig találkozom velük. Ez így nagyon rossz. Pl. Egyik kollégámat kirúgták akivel közös munkánk volt. Ő a hátam mögött azt hazudta, hátha akkor nem rúgják ki, hogy én nem akarom egyedül a közös munkánkat csinálni. Ami nem igaz, sőt. És a főnök keszpénznek vette, meg sem kérdezett. Így majdnem más kapta a feladatot, veletlenül derült ki az utolsó pillanatban a hazugság.

Keress kérdéseket hasonló témákban: áskálódás, hazugság, munkahelyikavarás

márc. 15. 12:50  Privát üzenet  

A válaszok

A baj a főnöködben van, mert meg se próbál javítani ezen a helyzeten, te viszont nehezen tudod őt arra sarkallni hogy objektívabban mérjen fel téged.

Valahogy meg kéne próbálnod olyan munkát keresni, ahol közelebb vagy a főnöködhöz. Akár megkérni a jelenlegit, hadd csinálhass másik munkát amit jobban átlát, akár megpályázni más állásokat.

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont márc. 15. 12:56 Privát üzenet
poccok nevű felhasználó válasza:

A gond (ahogy írtad is) " főnökömtől fizikailag távil dolgozom" - A megoldás olyan helyre menni, ahol nem ez a szituáció és itt felmondani.

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont márc. 15. 13:05 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ez nem változtatható.Az én irodám fix. Nincs máshol hely. A munkámat meg nagyon szeretem és nem akarok felmondani. Csak zavaró hogy nem tudom megvédeni magam, mert meg sem kérdez.

# 3/3Időpont márc. 15. 13:23 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hol találhatnék "vevőt" saját magam által íródott középiskolai és egyetemi kötelező és ajánlott művek olvasónaplóira?
Ti mit gondoltok az olyan emberről, aki saját maga által létrehozott kamu profilokról fényezi saját magát?
18 ev alatti gyereknek szuloi nyilatkozat Hurghadaba, de milyen? Eleg sajat kezuleg megirt es az alairadokat kozjegyzo altal hitelesiteni? Vagy teljesen hiteles okirat szukseges?...
Hogyan vetkőzzem le a saját magam által magam köré épített képet?
Átvehetek-e a munkahelyemen egy saját magam által írt tértivevényes levelet hivatalos tartalommal?
Akinek a cég által biztosítva van szolgálati autó, mobiltelefon, laptop, telefonszám stb. az mit csinál a saját autójával, mobiljával, laptopjával?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Munkahely, kollégák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!