Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon utálok a munkahelyemen...

Nagyon utálok a munkahelyemen dolgozni, de semmilyen alternatív lehetőség nincs kilátásban, lépjek ki a semmire?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy ha kilépek, akkor egy fillér jövedelem nélkül maradok, viszont nagyon rosszul érzem magam a munkahelyem miatt. Mi a megoldás ilyen esetben? Ti kilépnétek, ha tudnátok, hogy kint a semmi várna rátok?

2019. márc. 15. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Én léptem ki úgy, hogy nem volt biztos állásom, viszont tudtam, hogy gyorsan tudok találni egyet.


Amit javasolnék, hogy keress munka mellett másik állást, akár olyat is, amiről tudod, hogy csak ideiglenes. Pl. mondjuk egy mekiben vagy hasonló, a kezdés időpontja akár lehet fél év múlva is, ha úgy érzed, hogy pihenned kell és közben kereshetsz állást utána is.

2019. márc. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez borzasztóan sok ismeretlenes egyenlet, nem lehet egy-két szóval válaszolni. Sok múlik azon, hogy milyen a helyzeted, amit mi nyilván nem ismerünk, vagy pl van-e eltartottad stb. Most ugyan nincs semmi kilátásban, de ha keresel akkor lesz? Ha nem találsz mondjuk 3-4 hónapig semmit, akkor otthon becsavarodsz, vagy jól viseled ezt a dolgot? Van félretett pénzed, vagy onnantól másokra szorulsz?


Általában szerintem ha valami NAGYON rossz akkor azt ott kell hagyni. Viszont ahogy a fenti kérdésekből látszik rengeteg minden befolyásolhatja.

2019. márc. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én végül felmondtam a semmire.

Rettenetesen szenvedtem. Van egy olyan tulajdonságom, hogy néha sokáig tűrök dolgokat, addig, amíg már nagyon rosszul leszek az adott helyzetben.

Több tényezőn múlik, hogy nem váltottam régebben (de bánom).


Most felmondtam a semmire és gőzerővel keresek.

2019. márc. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!