Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Személy vagyonör szakmàval...

Személy vagyonör szakmàval meg lehet normàlisan élni? Lehet ebböl a munkàból normàlis jó fizetést keresni?

Figyelt kérdés
Megoldodik az ember elete???

2019. márc. 16. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
A semminel jobb, de nem fogsz belole meggazdagodni.
2019. márc. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gyári melósként többet kapsz konkrétan.


Mára egy nagyon alja munka lett.

2019. márc. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nemrég gyárban helyettesítettem egy vagyonőrt. 24 órás szolgálatért 20 000 Ft nettót kapnak. kb. 12 db szolgálatuk szokott lenni havonta, azaz 240 000 Ft/hó nettó. Ha kifogsz egy nyugis helyet, akkor nem rosz.

De például abban a gyárban nem ez volt az egyetlen állásuk. Hanem pihenőidőben például mentősök vagy máshol is őrködnek. Van amelyik havi 400 ezer felett is megkeres így, bár én annyi 24 órás szolit nem bírnák ki.

Ha üres telephelyet őrzöl, akkor kiváló lehetőség például tanulásra. (Bécsben már fogtam ki ilyen helyettesítős helyet). Egyes helyeken még vagyonőri végzettség sem szükséges.

De ha olyan helyet fogsz ki ahol egész nap járkálni kell, vagy egy nagy gyárterületen csekkolni kell járni (ellenőrzési pontokat látogatni) óránként akkor kevésnek fogod találni a fizetést. Egyik csekkolós őr ismerősömnek bicikli km-órával lemértük hozzávetőlegesen hogy a 24 órás szolgálata alatt 19 km-t gyalogolt. És abban még benne sem volt a sok kapu ki- és belakatoláshoz járás. Szóval attól függ mennyit kell fáradni azért a pénzért.

2019. márc. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3-assal értek egyet. Nem rossz szakma ez, nekem pl igen, "megoldotta az életemet", amikor úgy döntöttem, megcsinálom a tanfolyamot. Akiknek nem sikerült vagy nem akartak, tudtak továbbtanulni, azoknak ajánlani tudom. Jobb helyeken 900-1000 forintos nettó órabért fizetnek, de 800 már mindenhol megvan, olyan városokban is, ahol sokkal olcsóbb pl a lakhatás.

A 24/48-as beosztás szerintem a legjobb, én mellete még rendezvényekre is eljártam biztosítani, annyira nem fáradtam el. De ha csak ezt nézed, egy hónapban átlagban mondjuk 10 műszakkal, az 240 óra. Kényelmes, nyugis, persze nem mindenhol - boltba, bankba mondjuk nem mennék, de egy telepre vagy irodaházba simán.

Manapság történt előrelépés is, ugyanis egyre több cég jelenti be az őröket, ami korábban nem volt jellemző. Szabadság, bejárási támogatás, valahol egyéb juttatások is. 200 körül bármelyik nagyobb vagy közepes városban meg lehet keresni, ami azért annyira nem rossz. Fele annyira sem készülsz ki, mint gyártósoron. És igen, ha kifogod, akkor műszak alatt tanulhatsz, olvashatsz is akár.

2019. jún. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!