Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem lehet ebben az...

Miért nem lehet ebben az országban elhelyezkedni és normálisan élni?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és egyszerűen nincs semmi jövőképem az életben, évek óta minden napom olyan mintha csak ismétlődne , monoton és szürke

szar a munkám szar a fizetésem nem telik belőle semmire

csak nézem hogy a velem egykorúak drágábbnál drágább autókkal mászkálnak nekem meg annyi pénzem sincs hogy lerakjam a jogsit ,ha kimennék ausztriába takarítani 3x több fizetésem lenne , de miért? mégis miért kéne itthagynom mindent azért hogy pénzem legyen?

hányingerem van már az egésztől ,hogy lehet ebből kimászni ebben az elcseszett országban?


2019. márc. 16. 18:38
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
22%

Mit is dolgozol? Mi a veszettséged?

Nekem egy szros elektronika technikus okjm van, egyedül tartok fenn egy albérletet (főváros, nem panelpatkánylyuk), és nincs okom panaszra. Érettségivel és operátorként mondjuk nem ez lenne a helyzet, tény. De pont ezért tanultam tovább.

2019. márc. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
4 hónapja egy lepukkadt kisboltba vettek fel ami csoda ha nem dől össze lassan
2019. márc. 16. 18:52
 3/30 A kérdező kommentje:
pénztáros vagyok
2019. márc. 16. 18:52
 4/30 anonim ***** válasza:
33%
Baratom. Teged is elragadt a fb es az instagram. Havi 300e ft ot keresek. Ismerosomek 8 altalanossal vannak itthon hazasok egyikojuk munkanelkuli. Egyiknek iphone xr a masiknak galaxy s10. Autojuk is van. Es tudod mibol? Hitelek. Ennyi a nagy titok haver. Nezz szet az interneten. Biztos lesz egy reklam, hogy kedvezmenyes hitel nyaralasra stb. Es a fb on mit latsz? Palmafakat. Igaz? De mibol? Hitelbol. Veled annyi gond van, hogy nezel de nem latol! Baratom, ennyi lehetoseged mint 2019 be az egadta vilagon nem volt! Legyel mar kreativ. A vilag a zsebedbe. Ja, hogy azert tenni is kell.. ajanlom a konyveket a nagyoktol. Elon, bill stb... olvass. Van hova haza menned, menj ki. Kockaztass probalkozz. A legdarabb dolog vilagon az ido. Mindenkinek ugyan annyi jut. Napi 24 ora. Rajtad all mivel toltod ki.:) ha elbasz*d a te bajod. Ha meggazdagodsz a te dolgod. A legjobb befektetes mindig a tanulas lesz. Azt nem veszi el toled senki. Ki jartad a sulit? Suli utan is tanulj. A vilag fejlodik ne tartozz az also 80% hoz hogy 8 altalanossal miliokat akarj keresni. Dolgozz meg a penzert. Merj es elj. Es hogy hany eves vagyok? 23... merek, tanulok, es elek. 300e ft nem sok. De lesz ez 600 is. Hogy hogyan? Van egy celom. Ahoz kell egy ut, amit megtervezel es vegig mesz. Hajra.
2019. márc. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
havi 75-öt keresek ,szóval hitelre se nagyon futná
2019. márc. 16. 18:58
 6/30 A kérdező kommentje:
vegyék csak meg mindig az új telefonokat hitelre aztán majd hó végén nem esznek , nekem nem kellenek a méregdrága telefonok meg a legdrágább autók, el vagyok a 40ezer ft os telefonommal is
2019. márc. 16. 19:00
 7/30 anonim ***** válasza:
82%
Gratulalok ha a mondandom ennyire futotta:) veregesd meg a vallad ha ez esett le.
2019. márc. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
56%
A valaszaidbol adodoan nem hiszem hogy az orszag es a vilag lenne a hibas. De nehezebb a tukorbe nezni es mondani higy hibas vagy igaz?
2019. márc. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
ember egy normális mondatot nem tudsz megfogalmazni,hogy lássam át a szarkazmust gépen keresztül. vagy irj komolyan vagy sehogy
2019. márc. 16. 19:08
 10/30 anonim ***** válasza:
73%
Pénztáros. Az aztán egy kiemelkedő szak. Mi lenne ha képeznéd magad?
2019. márc. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!