Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek mondjam meg az...

Szerintetek mondjam meg az igazat, hogy miért mondok fel a cégnél?

Figyelt kérdés
Mobbing miatt, magyar kollégáim miatt.

2019. márc. 16. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mondd el. Nem ciki. Jó ha tudjàk, legalább nem lepi meg őket, ha az utódod is menekül.
2019. márc. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Megmondhatod, csak tényszerűen, kulturált formában, érvekkel tálald és ne anyázós stílusban.
2019. márc. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Abból jó, hogy visszajelzés nekik, amivel az utódod segítheted (hogy ezen javítanak, ha javítanak).


Más előnyét nem igazán látom; pl Neked nem igazán származik belőle hasznod.

2019. márc. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
De igazából ha megmondod sem lesz semmi értelme. Nálunk volt aki felmondott, aztán a "felettese" sértetten mondta, hogy miket írt mindenkiről, meg mindenkiben csak a hibát látta. Bár nem olvastam, de tény, hogy én is kisregényt tudnék írni arról, hogy ki mekkora farok a cégünknél.
2019. márc. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A második írja jól. Ha meg akarod mondani a frankót azt kulturáltan tedd hogy ismerjék ezt a problémát és nekik amolyan tanulság legyen hogy más akár az utódot vagy más dolgozó se kövesse a példádat. nyilván az ilyen jellegű rendrakás a munkáltató feladata. Nálunk is volt erre példa hogy az egyik csoportba nagyon alja emberek dolgoztak akik egymást támadták, meg kibeszélték, meg persze lejáratták, vagy éppen nem foglalkoztak senkivel és nem volt összetartás, ami miatt egy csapatmunka sem működött rendesen. Ahol én voltam csoportban ott nem volt gond, normális emberekkel voltam körülvéve és ez meg is látszott az eredményeken hogy az egyik csapat jól kijött egymással és a munka minőségén is igen csak látszódott ez. Aztán a másik csapatból a normálisak hamar elmentek vagy egyik átkérte magát hozzánk, erre a munkáltató berágott és átcserélt pár embert ami miatt csak rosszabb lett a helyzet olyan szinten hogy még azok is elmentek köztük én is akiknek birka türelmük volt, de mégis hamar elérték azt a szintet egyesek ami miatt elegünk lett. Aztán néhányan közösen számoltunk le és amikor a főnök kérdezte hogy miért ennyien egyszerre meg mi a baj, akkor részletesen elecseteltük hogy nagyobb a baj mint ahogyan ők azt gondolják, mert ők nem látták milyenek vagyunk állandóan, ők csak a végeredményt nézték a munkák után és ez volt a probléma.
2019. márc. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondtam anno, hogy Xné miatt. Az a nő 2-3 évig próbált türtőztetni, hogy neki “legyen igaza”, majd ment oda egy újabb kis fiatal kolléganő, akit szintén megpróbált kicsinálni, áskálódni ellene. Ekkor már a vezetőségnek is összeállt a kép és végül az áskálódónak kellett mennie.
2019. márc. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Még akkor is azt mondanátok, ha a kollégáitok drogosok, és feltehetően bűnözők is egyben?
2019. márc. 17. 02:08
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudom bizonyítani, akkor rágalmazás, aminek lennének a jogi következményei, szóval nem kockáztatnék.


Azért van különbség, hogy azt mondom


- felmondok, mert a kollégáim lusták, hangosak és mindent velem csináltatnak meg


illetve


- felmondok, mert biztos vagyok benne, hogy Gipsz Jakab sikkaszt, meg naponta belövi magát.

2019. márc. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Lépj le, azt' alá szolgája, többet ne is menj a közelükbe!


Nem kell neked még ez a plusz hajcihő is.

2019. márc. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!