Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Munkahely, kollégák

A kérdés

Dm-ben vagy Rossmann-ban dolgozik valaki? Jó munkahely?

Hogy néz ki egy 8 órás beosztottnak egy hete? Mennyivel kell előbb beérni nyitás elött? A szakmai minimálbért megadják? Van túlóra? Köszönöm!!

márc. 18. 15:18  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

És még annyi hogy napi 10 órát kell dolgozni? Vagy 8-at 10-et?köszi

# 1/7Időpont márc. 18. 15:29 Privát üzenet

DM-ben dolgozom.

Általában heti 30 órára vesznek fel embert. Ezt néha tologatják, tehát ha mondjuk ezen a héten 24 órát dolgozol, akkor még a hónapban a maradék 6ot ledolgozod. Nyitás előtt elég 10 perccel beérni, csak átöltöznöd kell. Túlóra nincs. 120-130 körül kapsz, és elég kemény fizikai munka van, nem is gondolná az ember. Én lassan abba is hagyom, mert 24 évesen úgy érzem, a hátam feladta, nagyon fáj már. :D

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont márc. 18. 15:49 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm sokat segítettél! És mi a nehéz benne az árufeltöltés? És egy nap 8 órát kell dolgozni vagy 10 et? Neked hogy néz ki egy heti beosztásod megírnád? Köszönöm!

# 3/7Időpont márc. 19. 05:50 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Még annyi hogy a 120-130-at azt gondolom a 8 órára kapod. És 6 órában mennyi a nettó szakmai minimálbér?

# 4/7Időpont márc. 19. 06:05 Privát üzenet
követem ha nem baj, második kifejtenéd részletesebben?

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont márc. 19. 10:54 Privát üzenet

Nem, nettó 120 körül nem 8 órára kapsz, hanem 6-ra. De a 130-at még sosem érte el a fizum, inkább 110-120 között, vagy kicsivel felette.

A kemény fizikai munka alatt azt értem, hogy végig talpon vagy, max kajálásnál ülsz le, ha kasszába raknak akkor rohangálsz a kassza és a polcok között, rémálom. Rengeteget hajolsz, pakolsz, akcióváltás is egy borzalom, átpakolod, átrendezed a boltot. Árutöltésnél tologathatod a rohadt nehéz kocsit, ha áru jön, akkor meg sírni lenne kedved, pakolhatod a nehéz dobozokat, elrendezni a raktárat, ilyenek. És persze mindig kell valamit csinálni, nincs az, hogy ülsz/állsz és nézelődsz.

Tapasztalatból mondom, hogy ez a meló ilyen kevés pénzért nem éri meg. Előtte apartmanokat takarítottam, hasonlóan nehéz és fárasztó volt, de minimum nettó 200-at hazavittem. Ezért is váltom le a DM-et hamarosan.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont márc. 19. 17:10 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat!! Sokat segítettél!! A Rossmann is hasonló lehet mint a DM?

# 7/7Időpont márc. 21. 08:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Dolgozott már valaki DM-ben vagy Rossmann-ban? Tapasztalatok?
Milyen a Rossmann, mint munkahely? Leltár éjjel van? Hánytól hányig?
Van itt olyan aki a Rossmannba dolgozik? L/20
Milyen munkahely, a rossmann és a dm drogéria? Mekkora a kereset és milyen a munkaidő, illetve menyire tartják be azt? Ott dolgozok, a véleményetek érdekelne, vagy aki hallot...
Rossmann raktári munka milyen?
Dm Rossmann milyen munkahely? 8 órába mennyit lehet keresni?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Munkahely, kollégák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!