Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Otthagytam az irodai munkát,...

Otthagytam az irodai munkát, mert szenvedtem. Már csak gyári operátor lehetek?

Figyelt kérdés
Nem hívnak be irodai munkákra, pedig megpályáztam az összes reálisat.
2019. márc. 18. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem reálisat pályázol meg. Egyébként hihetetlen sokan jelentkeznek irodai munkákra, lehet nem is kéne erre a vonalra áttérned, mert nem biztos, hogy megéri.
2019. márc. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem a GYK egy beszűkült vélemėny fórum csekély realitással , az élet és az ember több mint ez a virtuålis katyvasz .
2019. márc. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
#2 amit írtál az is eléggé katyvasz.
2019. márc. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Engem se hívnak interjúkra, ha irodai állásra pályázok, hiába a több éves munkatapasztalat és a végzettség.
2019. márc. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Csak őszintén szólva nekem is volt olyan kérdésem - de sok más embernek is egyébként, volt, ahova írtam is választ -, hogy nagyon szenvedek a monoton irodai adatrögzítői melótól, mit tegyek. Váltani akkor még nem akartam, de vártam véleményt, tippeket, ötleteket.


Le lettem hurrogva, hogy miért nem váltok.

Már akkor sejtettem, hogy nem szabad, mert csak rosszabb van.


Felmondtam, mert betelt a pohár. Jó, biztos gyenge vagyok, hogy ezeket a dolgokat nem bírtam elviselni, de nem bírtam, ez van.



Most úgy tűnik, kikerültem az irodából.


Irodai adminisztrátor tapasztalat, gyors gépírás, alapvető függvények ismerete (de egy nap alatt megtanulnám a PIVOT-táblát is, mert már nézegettem), angol kommunikációs szint (de ha picit alatta is vagyok, belerázódok hamar, mert szoktam foglalkozni vele). Jogsi. Felsőfokú végzettég, egyesek szerint számít, mert azt mutatja, hogy meg bírtam tanulni valamit - szerintem amúgy nem számít.

Kitartás, igyekezet, tanulásra való hajlandóság, sőt, vágy.


Ma már beadtam egy csomó operátori, gyári melós helyre is. Hála Istennek volt "csak" két műszakos is.


Persze az irodai legalább 1 műszak, és se nem hajnal, se nem késő este, pláne nem váltakozik.

2019. márc. 18. 18:04
 6/9 anonim ***** válasza:

Az enyém nem volt monoton, szerettem, a 3. szerződésem járt le, nem volt lehetőség tovább maradni.

Erre gyár nem igen van, a kereskedelemben próbálkozom még, könyvesbolt, játékbolt, árufeltöltés,stb amire képesnek éreztem magam, de ezekről a helyekről meg gyorsan szokott jönni az elutasító e-mail.

Jelenleg elég elkeserítő a helyzet, de remélem előbb utóbb csak összejön egy elfogadható állás.

2019. márc. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem lehetséges,hogy túl magas a bérigényed?

Átlag irodai munkára esetek többségében nem igazán jellemző a 150000- 160000ft-os kereset...

2019. márc. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Tényleg nem?

Lejjebb vihetem nettó 130-140-re akár.

2019. márc. 18. 20:25
 9/9 anonim ***** válasza:

Tényleg nem.

Adatmásolásért,ellenőrzésért nem szoktak ennyit fizetni.

Legyen az inkább 120000 körül max,ha belátható időn belül állást akarsz találni.

2019. márc. 19. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!