Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen egy kezdő CNC gépkezelő...

Milyen egy kezdő CNC gépkezelő élete?

Figyelt kérdés

Ti hogy éltétek meg amikor elkezdtetek dolgozni mint gépkezelő?

Sokat hibáztatok, a kolégák sokat csesztettek?



2019. márc. 18. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Hibaztam joparszor, abbol tanul igazan az ember :D attol is fugg milyen geprol van szo, ez azert nem egy zold gomb/piros gomb nyomogato munka volt.

Turelmes volt aki tanitott meg egy korosztaly voltunk, jol kijottunk

2019. márc. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Attól függ, dolgoztál e már előtte?

Én igen, és nem volt szokatlan a munka vagy reggel fölkelni és lenyomni 8 órát. Így mikor véget ért a suli, igazából ugyanazt csináltam mint amit iskola mellett. Szerszámüzemben kezdtem, ki kell ismerni az embereket. Vannak akik kifásultak és csak arra mennek hol tudnak szopatni vagy fikázni téged ( vagyis általában mindenkit ). Nekem is normális volt a váltótársam, sokat segített de ki is használta kicsit hogy én vagyok az új ,nekem hagyta meg a szar munkákat, később ez változott.


Volt már pár munkahelyem, de ez ahol jelenleg vagyok, az első ahol minden tökéletes másfél év után is. ( pénz, munka, kollégák ,főnökök)


Hibázni akkor is fogsz mikor már több tapasztalatod lesz. Akár egész piti hibát is. A szerszámtörés bármikor megtörténhet. Fejlődni kell, odafigyelni, tanulni és akkor minden rendben lesz. Úgy írtam ezt, hogy egyedi gyártásban dolgozok marósként.

2019. márc. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én nem tudom, hogy hibáznák-e mert föl(?) se vettek, mert el kellene mennem dolgozni valahová, hogy föl(?) vegyenek mert a ku*rvaértékes szop*ási tapasztalatomat nem írtam bele az önéletszaro*mba.
2019. ápr. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Elnézést, elírtam egy szót és most ezen lovagoltál egy hozzászólásnyit. Gratulálok, ügyes voltál. :)
2019. ápr. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!