Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Sokan miért hisznek az olyan...

Sokan miért hisznek az olyan álláshirdetéseknek, ahol előre kell bármit is fizetni?

Figyelt kérdés
Ezek szinte mind átverések, normális cég majd levonja az első fizetésből, ha van valami tanfolyam, regisztrációs díj stb. nem? Bár ez utóbbit amúgy sem értem, miért kérnék.

2019. márc. 20. 09:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én konkrétan nem találkoztam ilyennel. De egyébként ennél bénább átveréseknek is dőlnek be emberek.
2019. márc. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én találkoztam ilyennel. Ismerős be is dőlt. 60 ezer forintjába került.

De a könnyű munka sok pénzért kecsegtetően hangzott. Hetekig dicsekedett hogy csak ki kell járnia a cég 60 ezer forintos tanfolyamát és mehet is ultra magas órabérért könnyű melót csinálni. Aha. Nem így lett.


Nem szabad ezeknek bedőlni.

2019. márc. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk demokrácia van, tehát hülyének lenni nem kényszer, hanem alkotmányos jog.
2019. márc. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!