Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyha mindenhol 1-3 év...

Hogyha mindenhol 1-3 év szakmai tapasztalatot várnak el, akkor hogy helyezkedjek el?

Figyelt kérdés

Frissdiplomas palyakezdo vagyok (szoftverfejleszto) es 2 honapja prpbalok eljelyezkedni, de sehova sem akarnak felvenni. Legutobbi interjún minden jol ment, szandekosan atlag alatti berigenyt adtam meg, hogy biztosan felvegyenek es arra sem meltattak, hogy visszajelezzenek, hogy nem engem valasztottak.


Teljesen el vagyok keseredve, mert 3,5 evet elszartam az eletembol az egyetemre es az allitolagos munkaerohiany ellenere is nagy mehezsegeim vannak az elhelyezkedessel. Voltak cegek, akik elvileg szivesen latjak a palyakezdoket, de nem vettek fel azzal az indokkal, hogyast valasztottak. Ez egy honapja volt, viszont 2 napja ugyan azt a poziciot ujra meghirdettek. Egyszeruen nincs otletem, hogy hogyan novelhetnem az eselyeimet.


2019. márc. 20. 12:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Menj külföldre......keress pénzt aztàn légy a sajàt magad ura de ne itthon......
2019. márc. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
29%
Valamit akkot nagyon elrontasz, én papír nélkül, mezei emelt érettségivel, befejezetlen egyetemmel, folyamatban lévő OKJvel (azóta megvan) 4 nap alatt elhelyezkedtem szoftverfejlesztőként.
2019. márc. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak 2 hónapja? Hamar eleged lett màs meg évek óta ilyen szituba van. Vagy addig el kell menni màs szektorba .....sajnos ez a helyzet
2019. márc. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
#2-es, szerintem amit rosszul csinalok az az, hogy nem a Java érdekes, hanem kifejezetten Microsoft technologiakrol poziciokra jelentkezek csak. C#/.Net erdekel, amikbol nagysagrendekkel kevesebb poziciot talalok. Sok olyanrol hallottam mar, hogy OOP alapismeret nelkul felvettek valakit Java kodolonak, de azert ennel egy kicsit tobbet szeretnek.
2019. márc. 20. 12:22
 5/18 A kérdező kommentje:

Auto correct miatt bocsi.


#3-as, igen ezen is gondolkodtam mar.

2019. márc. 20. 12:23
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ismerős szitu, sokan vagyunk így.
2019. márc. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%
Nem vagy egyedül a problémával, a második válaszoló meg pusztán mázlista.
2019. márc. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
66%

Nem mázlista,de amúgy szakmai gyakorlatod nem volt?

Nem voltál sehol gyakornok?Ezt nem hiszem mivel ma már KÖTELEZŐ.

Mennyire vagy benne a C#-ban?

Mik mennek?

LINQ?

Unit testing?

TDD,BDD?

2019. márc. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt szakmai gyakorlatom, de szart sem ért, pusztán azért elutasítottak informatikai munkaköröknél, mert nő vagyok. Évekbe telt, mire valahol egyáltalán kaptam valami lehetőséget, 10 év alatt kiégtem...
2019. márc. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Amúgy meg dolgoztam mást, ami jött, mert nem lógattam a lábam, hogy hátha, de a hócipőm tele van.
2019. márc. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!