Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Munkahely, kollégák

A kérdés
Ferences Edit nevű felhasználó kérdése:

Szoktatok a munkahelyen a kollégákkal jókat nevetni, mulatni, szórakozni valamin?

Pl egymás megtréfálása, ugratása, vagy vicces események, jelenetek, történések felemlegetése (pl mi volt a közös kiránduláson, paprikás-krumpli főzéskor, stb.), akár egy-egy vicces videó közös megtekintése - Szalacsi, Bikicsunáj -, kabaréjelenet, egyéb tréfa - betelefonálások, "Szente Csaba", és effélék - közös meghallgatása.

Keress kérdéseket hasonló témákban: munkahely, kolléga, nevetés, tréfa, mulatság, vicces, videó, kabaré, Szalacsi, Szente Csaba

márc. 20. 13:52  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
poccok nevű felhasználó válasza:

10, én is pont olyan vagyok, mint a kolléganőd. :D Minden nap sikerül megnevettetnem valamivel a többieket (vicces cselekedet, humoros, néha gyerekes tevékenység nyílvános űzése poénból, vicces megnyilvánulások, furcsa kérdések, amiket senki sem ért, hogy jutottak eszembe, néha még én sem :D ); ha meg munkán kívül történik velem valami vagy csinálok valamit (esetleg álmodok valami badarságot, amit gyakran szoktam), azt következő találkozásunknál mesélem is nekik az irodában. :D

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 11/15Időpont márc. 20. 20:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Még annyit, hogy a főnököt is megtréfáljátok olykor?

# 12/15Időpont márc. 22. 19:15 Privát üzenet
Metionin nevű felhasználó válasza:

Nem tudom mit értesz tréfa alatt de pl. vicces ajándékokat szoktunk neki adni.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 13/15Időpont márc. 22. 19:37 Privát üzenet

Igen, minden nap, ezért szeretek itt dolgozni. :)

- Hülye, ciki zenéket hallgatunk tök hangosan (a vendégek is hallják), és énekelünk hozzá.

- Dancsó, Mónika show, TikTok, és hasonló youtube trash idézetekben beszélünk.

- Egész nap hülyülünk, poénkodunk.

- Volt, amikor műszak közben 2 órán keresztül bújócskáztunk, az nagyon jó volt. :D Btw a főnökkel együtt.

- Meg ilyen apróbb dolgok, hogy jalapeno lé valakinek az italába, kartonokból embert építettünk egy volt dolgozó "tiszteletére", vízipisztolyozás, stb.

Nagyon szeretem a munkahelyemet és a munkatársaimat. :D

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 14/15Időpont márc. 22. 21:20 Privát üzenet

Attól függ, kivel vagyunk épp egy műszakban.

Ha az idegbeteg kisfőnökkel, vele csak a nyalógépek.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 15/15Időpont márc. 24. 14:36 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nem rég kezdtem egy új munkahelyen, idősebb kollégákkal vagyok körülvéve,40-45 évesek és attól fölfele (volt aki most ment nyugdíjba) és állandóan azzal szekálnak. többi lent?
Hogyan lépjek túl ténylegesen azon, hogy a munkahelyen képtelen vagyok kapcsolatokat teremteni a kollégákkal?
Hogyan jöjjek ki az új munkahelyen a nem korombeli kollégákkal?
Férfiak! Minden férfival fogtok kezet a munkahelyen vagy csak a közvetlen kollégákkal?
Miről beszélgessek új munkahelyen olyan kollégákkal, akiket alig ismerek és nincs semmi közös téma?
Szerintetek mennyire fontos egy munkahelyen barátkozni a kollégákkal?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Munkahely, kollégák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!