Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szoktatok a munkahelyen a...

Szoktatok a munkahelyen a kollégákkal jókat nevetni, mulatni, szórakozni valamin?

Figyelt kérdés
Pl egymás megtréfálása, ugratása, vagy vicces események, jelenetek, történések felemlegetése (pl mi volt a közös kiránduláson, paprikás-krumpli főzéskor, stb.), akár egy-egy vicces videó közös megtekintése - Szalacsi, Bikicsunáj -, kabaréjelenet, egyéb tréfa - betelefonálások, "Szente Csaba", és effélék - közös meghallgatása.

2019. márc. 20. 13:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
10, én is pont olyan vagyok, mint a kolléganőd. :D Minden nap sikerül megnevettetnem valamivel a többieket (vicces cselekedet, humoros, néha gyerekes tevékenység nyílvános űzése poénból, vicces megnyilvánulások, furcsa kérdések, amiket senki sem ért, hogy jutottak eszembe, néha még én sem :D ); ha meg munkán kívül történik velem valami vagy csinálok valamit (esetleg álmodok valami badarságot, amit gyakran szoktam), azt következő találkozásunknál mesélem is nekik az irodában. :D
2019. márc. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy a főnököt is megtréfáljátok olykor?
2019. márc. 22. 19:15
 13/15 Metionin ***** válasza:
Nem tudom mit értesz tréfa alatt de pl. vicces ajándékokat szoktunk neki adni.
2019. márc. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Igen, minden nap, ezért szeretek itt dolgozni. :)

- Hülye, ciki zenéket hallgatunk tök hangosan (a vendégek is hallják), és énekelünk hozzá.

- Dancsó, Mónika show, TikTok, és hasonló youtube trash idézetekben beszélünk.

- Egész nap hülyülünk, poénkodunk.

- Volt, amikor műszak közben 2 órán keresztül bújócskáztunk, az nagyon jó volt. :D Btw a főnökkel együtt.

- Meg ilyen apróbb dolgok, hogy jalapeno lé valakinek az italába, kartonokból embert építettünk egy volt dolgozó "tiszteletére", vízipisztolyozás, stb.


Nagyon szeretem a munkahelyemet és a munkatársaimat. :D

2019. márc. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Attól függ, kivel vagyunk épp egy műszakban.


Ha az idegbeteg kisfőnökkel, vele csak a nyalógépek.

2019. márc. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!