Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jövőhéten megyek tesztet írni...

Jövőhéten megyek tesztet írni egy gyárba. Valaki valami tippet tudna adni, hogy mégis mire számitsak?

Figyelt kérdés

2019. márc. 20. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Első kérdés: mit tudsz a gyárról?

Második kérdés: mi lesz a feladatod a gyárban?

2019. márc. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%

Ha betanított munka, akkor valószínűleg lesz pár tájékoztató (balesetvedelem, tuzvedelem, általános tudnivalok) és utána azok kapcsán pár kérdés. Ha odafigyelsz az előadásra, akkor simán menni fog. Sok kérdés magától értetődik.

Ha más pozíció, valami szakmai, akkor azzal kapcsolatban is lehet kérdés esetleg. Vagy szituációs kérdések is lehetnek, hogy felmèrjèk mennyire vagy kreatív, csapatjatekos stb.. De nem kell izgulni, bármilyen is lesz, általában mindenki megfelel ezeken.

2019. márc. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%

1: név

2: biztos?

2019. márc. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Ha betanított munka, akkor előre vagy közben meg is mondják, hogy mit írj oda. Csak nehogy elaludj közben.
2019. márc. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

Van két kezed meg két lábad? .....Igen

Fel is vagy véve.

2019. márc. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
monotonitás tűrést szoktak vizsgálni - senkinek nem jó, a munkavállalónak sem, ha nem bírja valaki a monoton, ismétlődő munkát, és emiatt nem tud koncentrálni. Pihenten menjél, és figyel oda a kitöltésnél.
2019. márc. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Operátor leszel? Volt ahol nagyon egyszerű, hétköznapi kérdésekből állt a teszt pl. ha hétfőtől szombatig minden nap veszek 2 zsemlét, hány zsemlém lesz vasárnapra, ha egyet sem ettem meg. Volt ahol arra ment ki a teszt, hogy mennyire veszek észre hibákat, pl. két hosszú számsor között hol van eltérés a számokban. Raktárban számolási feladatok voltak, nagyon egyszerűek, fejben is simán kiszámoltam őket. Aztán volt, ahol arra ment ki a teszt, hogy láttál-e már számítógépet és Excelt. Szóval nem bonyolult, ne izgulj.
2019. márc. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%

Én is írtam tesztet az unixnál. 300 kérdés volt. Pl.:fél a sötétben, gyomor baj?


Kitöltöttem becsületesen, azóta sem hívtak.

Hasonlóval számolj

2019. márc. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
Értelmesebb helyen egy könnyű iq teszt, hogy van e egyáltalán a jelentkezőnek működő józan paraszti esze, vagy egy őstulok. Ha ezen felkészülés nélkül esetleg elbuksz, inkább add vissza az érettségid és menj olyan helyre, ahol nem kell tudni kettőig számolni.
2019. márc. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igazából betanított munkásnak jelentkeztem. De az eddigi kommenteket olvasva már egy kicsit magabiztosabban fogok menni.
2019. márc. 20. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!