Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hagyott már ott állást azért...

Hagyott már ott állást azért mert nem volt megbecsülve? Ráadásul úgy, hogy nem volt helyette más, de betelt a pohár mert kihasználva érezte magát?

Figyelt kérdés

2019. márc. 20. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2019. márc. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2019. márc. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Metionin ***** válasza:
100%
Nem. Ahol nem voltam megbecsülve, az diákmunka volt de azt nem hagyhattam ott mert nem volt kedvem az utcára kerülni.
2019. márc. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. márc. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. márc. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt lakáshitelem lett, volt ilyen, amióta fizetni kell a hitelt, azóta csak úgy léptem le, hogy volt másik hely. Mindkét esetben előfordult, hogy a megbecsültség hiánya ott volt az okok között.
2019. márc. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én most készülök erre.

Majdnem mininálbért kapok szakmával, diplomával, túlóráért nem fizetnek, sokszor ebédelni is alig van idő kimenni, emellett felelősségteljes munka.

"Segítségnek" felvettek mellém egy csajt, ne mondjam, mennyit segít... inkább hátráltat de arca az van, számonkért, hogy miért vagyok táppénzen mert látott a boltban, lecseszett engem mert őt lecseszték, hogy nem volt kész egy rá bízott munka, de neki más dolga volt (az, cigizni), miért nem csináltam meg. Múlt hó végén több minden eltűnt a gépemről, gondolom ő akart velem kicseszni, ha ezt elmondom a főnöknek, hol hiszi el?

Mint kiderült valaki segített neki idejönni szóval marad, én meg amúgy is terveztem menni, ő az új motiváció.

Persze, gyakorlatilag van helyettem más de ő nem képes ellátni a munkáját, sajnálom a kollégáim, a p..csa meg szenvedjen csak. De gondolom lesz utódom, na őt is sajnálom előre, hogy egy ilyen mellé kerül.

2019. márc. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
pl én az előző melóhelyen. most megbecsülnek, anyaiglag is, máshogyan is. Hőlye voltam, hogy nem korábban váltottam.
2019. márc. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!