Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek milyem esèlyeim...

Szerintetek milyem esèlyeim lennènek munkakeresésben? (Lent leìrom)

Figyelt kérdés
Pènzügyi diploma utàn kimentem külföldre bèbiszitterkedni. Aztàn kint ragadtam, ez màr 7 ève. Sosem dolgoztam a szakmàmban. Csak bèbiszitterkedtem, gyàrban csomagoltam ès postàn dolgoztam. Otthon csak diàkmunkàkat végeztem. Kèt idegen nyelven viszont folyékonyan beszèlek. (Angol, holland). Szeretnèk hazaköltözni. Most 31 vagyok, de szerintem csak 1-2-3 èv múlva lesz a költözès esedèkes. A pènzügy nem èrdekel, illetve nem szeretnèk szàmìtógèp előtt egèsz nap irodàban dolgozni. Nekem a lènyeg az lesz, hogy szeressem, amit csinàlok. Szerintetek hogy fognak fogadni az otthoni munkàltatók? Illetve ötlet, hogy mit tudnèk otthon csinàlni? Kicsit fèlek, hogy 30-35 èvesen ilyen "semmilyem" tapasztalatokkal meg össze vissza életúttal lesz-e valami jóra esélyem?
2019. márc. 22. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:

H a munkáltatók hogyan fognak hozzáállni a tapasztalataidhoz, azt meglátjuk, ha iksz év múlva haza költözöl. Tkp. ez most tök lényegtelen. Ha nagyon érdekel, mi lesz évek múlva, a GVG Diploma c. évente megjelenő különkiadását javaslom, abban vannak valószínűsíthető jövőképek, nem csak diplomásoknak.


Azt tartom a saját életed szempontjából fontos és sorsdöntő kérdésnek, hogy mire hazaköltözöl, mi az a tudás/okosság/piaci szegmens, amit te majd magadnak a saját hasznodra ki tudnál aknázni? Mit érdemes tanulnod ott, ami a legjobb felkészülésedet szolgálja az itteni létre? Légy kreatív.

2019. márc. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Itt semmilyen lehetőség nincs. Ez egy sz@r hely. Most még a gyárba sem vesznek fel senkit. Nagyvárosból írok, ahol sok gyár van.
2019. márc. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Utolsó én azt hittem, hogy munkanèlkülisèg van otthon is. Hogy lehet ilyen rossz a helyzet?

Budapestre költöznèk.

2019. márc. 22. 18:21
 4/5 A kérdező kommentje:

Első, nem igazàn akartam ràtanulni, hogy hazamegyek. Igazibol abban remènykedem, hogy a nyelvtudàdomat, főleg az angolt tudom majd hasznosìtani a munkakeresésben. Esetleg azt kène felerősìtenen mèg jobbra. Mindkèt nyelvből közèpfokom van kb de az tènyleg hasznàlható, aktìv, folyèkony munka ès minden szinten helyt àll. Ez az előnyöm a tapasztalati hàtràny mellett. Bàr nem tudom, manapság mennyire beszèlnek otthon angolul? 7 ève nem igazàn. Nekem megvolt a közèpfokúm, mikor kijöttem, de valójàban hasznàlhatatlan volt szinte. A kint èlèsnek köszönhetem, hogy folyèkony lettem, illetve hollandból 0-ról kb ugyanez a szint. Ez otthon előny lehet? Vagy ma màr nem szàmìt extrànak?

Mindenesetre köszönöm a vàlaszod.

2019. márc. 22. 18:49
 5/5 anonim ***** válasza:

egyes vagyok


A GVG helyett HVG-re gondoltam, bocs!

2019. márc. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!