Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vannak olyan főnökök, akik...

Vannak olyan főnökök, akik büszkék az alkalmazottakra?

Figyelt kérdés
Te főnököd így vélekedik, hogy a munkáddal a csapatot erősìted? Vagy az ismerőseidtől hallottál már ilyenről?
2019. márc. 22. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Hallottam már ilyenről, de pont nem érdekel a főnököm véleménye.
2019. márc. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém még meg is szokott dicsérni, és látom /tudom hogy értékeli a munkám.
2019. márc. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, ezt jó hallani. :)
2019. márc. 22. 21:46
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
Pont nem érdekel a főnök véleménye, aki szerint mi soha nem csinálunk semmit. Emberekkel foglalkozom, az ő visszajelzésük a lényeg számomra.
2019. márc. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én főnököm mindig azt mondta, hogy neki nincsenek beosztottai, hanem munkatársai vannak. Jó légkört tudott kialakítani és mindenki szereti.
2019. márc. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vannak. Az enyém okult az elődje hibáiból és igyekszik a keverőpulton szinkronban tologatni a potmétereket, - minden emberének ismeri a gyengéit és a jó tulajdonságait, így tudja, hogy egy cél elérése érdekében kit kell mozgósítania, ill. kikből tud összerakni egy hatékony csapatot összerakni célfeladatra. Irgalmatlanul keményen belevágja az ember szemébe a frankót, de ez a pozitív oldalról is így működik nála. Nemhiába katona.
2019. márc. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!