Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkahelyemen van egy nő,...

A munkahelyemen van egy nő, aki folyton a gyerekével dicsekszik?

Figyelt kérdés
Nem érdekel a gyereke, és idegesít, hogy folyton arra kényszerít, hogy a dícsérgessem. Mit mondjak, ha mutogatja a képét? Meg folyton kérdezget, meg faggat, hogy nekünk mikor lesz, meg nem akarunk-e, nagyon idegesítő. Erre mit válaszoljak, ha nem akarok semmilyen infót az orrára kötni?
2019. márc. 22. 22:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Mondd azt, hogy nem szeretnél erről beszélni.
2019. márc. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Mond azt, hogy nem mersz gyereket vallalni, mert felsz, hogy molesztalnad. Aztan kerd meg, hogy mutasson egy kepet az oveirol. Majd hunyorigva nezd, mikozben az allad vakarod. Aztan talan egy halk igent is mondj es kerdezd meg mikor lathatnad. Hiddel. Tobbet nem fogja mutogatni:D
2019. márc. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez tényleg elég frappáns megoldás lenne, de sokan vagyunk egy irodában, és mások is hallanák, ill. nem akarok ilyen hírbe keveredni :)
2019. márc. 22. 23:00
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
Más dolgokon van most a hangsúly. Megdícséred. Aztán megnyugszik a lelke.
2019. márc. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Ez tök jó válasz!
2019. márc. 23. 00:25
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem "nől" ki ebbő - Esetleg odaszólhatsz neki, hogy "Más téma?" - akkor észreveszi magát kicsit és nem is voltál undok. Szerintem ezzel a többi kolléga előtt se válsz gonosszá.
2019. márc. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Ki lehet azt is mondani, hogy ez a téma téged baromira nem érdekel, amúgy meg egy munkahelyen nem csak erről kellene dumálni - oké, van szünet, meg minden, de akkor is.
2019. márc. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
Vagy még azt lehet tenni, hogy látványosan más munkatárshoz közeledsz barátkozás, munka kapcsán.
2019. márc. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
"Köszönöm, de már jobban ismerem a gyerekeidet, mint saját magamat!"
2019. márc. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne hari de nem erdekelnek a gyerekek nem szeretem oket nem szeretnek s a maset se szeretem tenyleg bocsika☹☹megbano fejjel de en a kutyakat jobban szeretem most tervezek venni 3 kutyakolykot🤣🤣
2019. márc. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!