Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a munkahelyeden mindig más...

Ha a munkahelyeden mindig más aratná le a munkád után a babérokat, te hogyan reagálnál rá? Megértő tudnál maradni?

Figyelt kérdés
2019. márc. 23. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha a munkahelyeden mindig más aratná le a munkád után a babérokat, te hogyan reagálnál rá?


Előfordult, mosolyogtam, ráhagytam.


Megértő tudnál maradni?


Igen

2019. márc. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez tök jó.Mivel foglalkozol?
2019. márc. 23. 09:32
 3/6 anonymousreview60 ***** válasza:
0%
Na, de pocok! Akkor az az ember kapja a fizetésemelést is, nem! Mi ebben neked a jó! Ajándékba adod neki az életidődet.
2019. márc. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Vree ***** válasza:
31%

Elég buta vagy akkor 1es :D Gondolm azért tudsz ilyen nyugodt maradni, mert tudod, hogy igazából elismernek, és valaki feltűnősködése nem befolyásolja, hogy akik valóban odafigyelnek, azok ismerik a te értékedet :D


Nem szégyen szólni, hogy “bocsi azért nekem is volt benne részem, a szerverparkot pl. én egyedül állítottam helyre”stb.

A jó munkahely azonban nem verseny, az a lényeg, hogy mindenki össze tudjon dolgozni, mindenkinek a hozzájárulása, minkája kapjon támogatást, elismerést, nem az hogy ki tudja a mást jobban víz alá nyomni :D

2019. márc. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Speciel úgy, hogy a sztárversenyzőhöz irányítanám át az elismeréseket osztogatókat akkor, amikor soron kívül kellene valami extrát letenni az asztalra.

Estemben volt már erre példa és nem nagyon tetszett a főnökömnek, de nem is agitált tovább, mert vette az adást.

2019. márc. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
Többször van, hogy ha vmiről. megkèrdeznek, akkor ötletelek a megoldásokon, ès volt, hogy ezt más kamatoztatta. Nem èrdekel. 1* fent, 1* lent...
2019. márc. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!