Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Főnöknek lenni egyenlő a...

Főnöknek lenni egyenlő a bizalommal, szavahihetőséggel?

Figyelt kérdés
2019. márc. 23. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül!

Nekem volt olyan főnököm, aki szemrebbenés és tét nélkül hazudott a szemembe - tudva azt, hogy ha ez a négyszemközti körből kikerül bárhová is, nekem senki nem adna igazat.

Választanak főnöknek ilyen ganajokat is.

Ugyanakkor kerültem már számos esetben olyan szituációba, amikor én voltam "főnök"!

Ilyenkor különös figyelmet fordítottam - és fordítok a mai napig is - arra, hogy hiteles legyek, - pontosan azért, mert előttem sincs tekintélye annak a főnöknek, aki hiteltelen.

2019. márc. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Nem. Ezek inkább a Vezető ismérvei. De Vezetőből jóval kevesebb van, mint Főnökből.
2019. márc. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább, hogy következetes, gondolkodô lèny.
2019. márc. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én inkàbb a jó fenék fényezései képességgel kötném össze. Jókor, jó embernek... attól még lehet akármilyen.
2019. márc. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 De La Cruse ***** válasza:

Miért?

Aki nem főnök az hazudhat és lehet megbízhatatlan?

Minden embernek megbízhatónak és szavahihetőnek kellene lennie.

Ez nem beosztás függő.

2019. márc. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!