Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem tudok örömmel végezni...

Nem tudok örömmel végezni semmilyen munkát pont azért mert munka és mindig kinéznek maguknak az emberek hogy milyen savanyú vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Annyira nem zavar, hogy gúnyos megjegyzéseket tesznek inkább az a része amiért nem tudnak megérteni.


Hogy nem jó dolog rabszolgáskodni, kényszerből dolgozni és feláldozni legjobb éveid egy irodában.


Szerintem ez borzasztó.


De gondolom a legtöbb ember még egy koncentrációs táborban is vidáman csacsogna egymással.


Én nem vagyok ilyen, a kötöttségek kínok között tudom csak elviselni.


2019. márc. 25. 14:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Közhely, de olyan munkát kell keresned, ahova szívesen jársz. Vagy éppen kitanulni olyan szakmát, amit otthon is dolgozhatsz.

Meg kell találnod mi illik hozzád, sajnos a mi generációnk lehet élete végéig dolgozni fog, nem mindegy milyen munkát.

Lehet egy saját vállalkozást, ahol te vagy a főnök, szívesebben vinnél?

Egyébként más mód nem nagyon van. Ha szerzel egy milliárdos pasit/nőt, aki eltart, csak akkor uszod meg valószínűleg a munkát. Valamiből élni kell egyébként

2019. márc. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Értem én ezt hogy muszáj dolgozni.


De azt nem értem, hogy munkahelyen miért kell jópofizni. Meg minek kellene örülni.

2019. márc. 25. 14:31
 3/13 anonim ***** válasza:
Keress olyan munkát ami érdekel is...
2019. márc. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Semmi nem érdekel napi 8 órában heti 40 órában. Hamar meg lehet unni bármit ha olyan sokat csinálod. Még az igazán élvezetes dolgokat is, nem hogy a munkát. Sztem mindenki utál dolgozni csak nem merik bevallani mert jaj mit szólnak az emberek ha ez kiderül.

Ezért inkább jópofiznak.


Az a baj hogy én még ráadásul introvertált is vagyok én nem élvezem azt a munkahely adta bónuszt amit a társasági emberek élveznek egy munkahelyen mivel emberekkel vannak körülvéve és talán ezért élveznek ott lenni.

2019. márc. 25. 14:44
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem kotelezo jopofizni, de sokkal hamarabb/konnyebben telik a nap, ha az aktualis idojarason túl is lehet kommunikalni a kollégákkal.
2019. márc. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Introvertált vagyok és élvezem a munkámat...


Attól, hogy te valahogy érzel a munka miatt, nem azt jelenti, hogy mindenki más is így tesz.

2019. márc. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

De, lehet.

Ismerd meg a flow erzest.

2019. márc. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

7


Kifejtenéd?

2019. márc. 25. 14:57
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem először azt kéne orvosolni, hogy "savanyű" vagy. Ha ezen dolgozol, akkor nem néznek ki, nem leszel kipécézve és a munkát sem rossz szájízzel végzed.
2019. márc. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek. Bezzeg a parlamenti tolvajok, akik százmilliárdokat tesznem zsebre, nincsenek megkeseredve...
2019. márc. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!