Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Önéletrajzba egész pontosan...

Önéletrajzba egész pontosan mit érdemes beírni ahhoz a munkahelyhez, amit azért hagytam ott, mert találtam jobbat?

Figyelt kérdés
A fizetés csak az egyik szempont volt, a másik pedig a kedvezőtlen beosztás. Ha esetleg később újra munkát keresnék, akkor mit érdemes beírni?
2019. márc. 25. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Feltünteted a munkahelyet és, hogy mettől meddig voltál ott, milyen pozicióba. Önéletrajzban ennyit kell írni.


Interjún esetleg rákérdezhetnek, hogy miért hagytad ott.

2019. márc. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1: Az én önéletrajzom úgy néz ki, hogy a munkahelyekhez beírom a távozás okát is. Kezdettől fogva így csinálom.
2019. márc. 25. 16:47
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
rosszul teszed
2019. márc. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3: Azt nem írtam, hogy külföldön élek, amikor kijöttem, legelőször szakértő ismerőssel csináltattam meg az önéletrajzot, és azóta mindig azt egészítgetem ki. Most először fordult elő, hogy magamtól váltottam, mert jobb helyet találtam, és nem ők küldtek el valami okból. Nem tudom, az nem volna-e hátrány, ha nem írnám bele. Odahaza hátrányt jelent?
2019. márc. 25. 16:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Idehaza nem jelent hátrányt. Soha életemben nem írtam bele, hogy miért hagytam ott az eddigi helyeket. Max interjún a legutóbbi helyre rákérdeztek, hogy miért szeretném azt otthagyni és átmenni hozzájuk.
2019. márc. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Alapvetően nem kell beleírni, csak a hagyományos bemutatkozó önéletrajzban.

De ha nagyon ragaszkodsz hozzá, akkor valami olyat fogalmazz meg, hogy nem volt lehetőség előrehaladásra vagy a személyes kompetenciáidat nem tudtad fejleszteni

2019. márc. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!