Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Te szereted a munkád?

Te szereted a munkád?

Figyelt kérdés

2019. márc. 25. 16:42
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Elvagyok vele, nem élek-halok érte, de nem is utálom.
2019. márc. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretem. Gyerekként is már ez, azaz ehhez nagyon hasonló munkát akartam, az élet úgy hozta, hogy ez így is lett.
2019. márc. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretem. A munkahelyemen komolyan odafigyelnek arra, hogy mindenki jól érezze magát.
2019. márc. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem, de elfogadtam. Lehetne sokkal rosszabb is. Cserébe másoddiplomaként azt tanulhatom, ami nagyon érdekel, és ez sokat segít.
2019. márc. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem, szeretnék ezen változtatni, és jelenleg úgy néz ki, hogy fogok is tudni tenni ezért.
2019. márc. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kemény követelés van eme munka helyen! Állatokkal kell egy helyiségben lennem és még ráadásul házit is adnak
2019. márc. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Tulzas azt mondani hogy szeretem, de egesz jo hely.
2019. márc. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem szeretem, a monotónia miatt.


Huszonévesen még fejlődési lehetőséget szeretnék, kihasználnám az adottságaimat. Új dolgokat próbálnék ki.


Plusz egy dolog, hogy adatmásolgatás, de legalább egy fkeres, ha, azonos függvény jó lenne, ha használható lenne. Vay pivot táblát is szívesen készítenék.

Legalább valami, ami megoldandó feladat, ami kreatív.



De az az érdekes, hogy mennyire más az igénye mindenkinek!

Van munkatársam, akin látszik, hogy tök jól elvan és ami nekem horror monoton munka és belehalok, neki izgalmas nyomozósdi, keresgélés az adatok között.

Egy másik munkatársam meg azt mondta, nagyon szeretné ezt a munkát, ha nem lenne káosz és következetlenség.



Engem a káosz pont kevésbé zavar.

8-tól 5-ig el kell végezni a melót oszt' jónapot.

2019. márc. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Imádom!!!!!
2019. márc. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gyűlölöm. Szeptembertől váltok.
2019. márc. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!