Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért ilyen borzalmas a gyári...

Miért ilyen borzalmas a gyári munka? Emberek is akik ott dolgoznak?

Figyelt kérdés
Gyárba dolgozom de egyre gázabb az egész.
2019. márc. 26. 09:26
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Ha a pénzt nézed nem annyira borzalmas, dolgoztam én is gyárba és megértelek mert egy idő után nehéz. Nincs napfény (ha van bocs, de sok helyen nincs) 3 műszak stb. Egy idő után azt se tudja az ember milyen évet írunk.. viszont meg lehet szokni mert ismerek egy csomó embert akik már 10+ éve ott vannak ahol. Nyomd le valahogy magadban az ellenérzést vagy mondj fel. Mást nem tudok mondani.
2019. márc. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi

Felmondáson gondolkodok

2019. márc. 26. 09:44
 3/6 anonim ***** válasza:
19%

Csak az a baj hogy fel mondasz és hogyan tovább?

Ha akörnyezetedben csak gyár van nem könnyü mégmesszeb keresni mert még oénzügyileg és alváshiányilag bánhatod

Ha nincs érettségid sem csak 8 általános (hiába végeztél el 11-12osztályt ha nincs rola érettségi papirod 8nak számít)

És te nem vagy alkalmas ennél jobbra mac polcot tölteni az is más

De még maszekban is jobban megéri takarítani

Igazábol az a baj ha hurtelen mondasz fel nem biztos a munkanélküliséged idötartama. Légy elöre látobb

Sok sikerz

2019. márc. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Eddig 3 gyárban dolgoztam.


Soha többé. Börtön az egész, semmibe veszik a dolgozókat és a legtöbb helyen monoton munka van, ugyanazt kell csinálni 8-12 órában. Ez (engem) mentálisan teljesen kikészített. Meg a legtöbb helyen a fizetés is vicc kategória. Volt ahol még 100 ezret se kaptam. És általában 3- 4 műszak van, szóval teljes kizsákmányolás.


Én biztos soha soha többet nem lépem át egy mocskos gyárnak se a kapuját.


Aki teheti az meneküljön.

2019. márc. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Mert nem igényel gondolkodást, fejlődést. Ez megválaszolja, hogy miért olyan a többség, amilyen. Én egy kis cégnél dolgozom, a munkával alapjáraton nincs semmi gond - a monotonitáson kívül - , sokkal inkább az emberek cseszik fel az agyamat. Nap, mint nap a felmondáson gondolkozom én is, csak ehhez hasonlót sehol nem találnék. A fizetés netto 200 ezer kajajegyekkel együtt, és egy műszak. De mondom, az emberek totál leamortizálják az agyam.
2019. márc. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%

Robotmunka. Én csak egyszer voltam üzemben, pár napot, alkalmi, betanított meló volt az állásközvetítő által.

Papírral foglalkoztak, de nem nyomda volt, hajtogatás, dobozolás, satöbbi, mikor mi jött be feladat.

A társaság / szintén jópár alkalmi /jó volt, de a főnökök csesztetősek, rádió sem szólhatott, ha megálltál pl. inni, már beszóltak, mert elakad a sor, vécére csak villámgyorsan, bizonyos időszakokban, ebédszünet negyed óra... És gondolom, a gyárak többségében hasonló lehet a "miliő".

Próbálj váltani, ha nagyon rosszul érzed magad ott.

Egyébként van, aki kifejezetten szeret gyárban dolgozni, több műszakban, már hallottam olyanról is...kinek mi válik be, ugye.

2019. márc. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!