Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szemüveges, viszonylag pályake...

Szemüveges, viszonylag pályakezdő friss katonák? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szeretnék a Szentendrei Altiszti Akadémiára jelentkezni, azon belül is katonai rendésznek. Érettségim, okj informatikai végzettségem, jogsim, alap nyelvismeretem van, viszont a rossz szemeim miatt szemüveget viselek. A jobb szemem -3,5D, a bal -2,75D. Felhívtam a toborzóirodát, és azt mondták hogy +-3 dioptria a határ, viszont kivételes esetekben átengedik az embert -3D alatt is, de ez ritka. Van olyan közöttetek akit -3D alatt vették fel katonának?

2019. márc. 26. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Naaa, frankó, ma döntöttem, hogy mennék katonának, de 4.5pluszos a dioptriám, akkor ez sem pálya. Köszi.
2019. márc. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rá kell szedni magadat a műtétre.
2019. márc. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Dioptria: 4 - 3 cylinder 6 - 4 és enyhe kancsalság.

Egy repülőműszakis katona vagyok. Lehetsz korlátozással alkalmas, pl nem lehetsz lövész vagy búvár. Ha szeretnéd, akkor jelentkezz.

2019. ápr. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!