Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért akar nettó 200-at...

Miért akar nettó 200-at keresni, aki még írni sem tud?

Figyelt kérdés
Például: "munka keres is cska miskolc pl? taritók csomgatás is mosótani is valamit milyen stb......? Kettő làny hallássérült vagyunk keresünk munka bármit 6 órás varom az privát" Állandóan elégedetlenkednek az emberek. Nem túl nagyok az igények?

2019. márc. 27. 18:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ketten akarnak 200-at?
2019. márc. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Most ez valami troll kérdés akart lenni??
2019. márc. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
#2: Ezt a hirdetést Facebookról másoltam ki. Nem kamuprofil, van már kb 10 éves. :D
2019. márc. 27. 18:35
 4/23 anonim ***** válasza:
72%

Mert ilyen a magyar. Mindent akar, de semmit sem tesz érte. Amikor haza jöttem külföldrõl, simán kértek tõlem az emberek 100 ezret már aznap... Persze ki nem akart menni senki, mert akkor dolgozni és tanulni kell.

Ezért nézem le az emberek nagyját, mindenki azon a szinten van, ahol Õ akar lenni. Ezzel nincs probléma, amíg nem engem cseszeget meg nem tõlem kéreget. Meg amíg nem nekem nyavajog.


Most néztem egy hírdetedést egy szemműtétre. Ment ám az irigykedés. Írta az egyik lány, hogy nagyon megérte, jó. Erre letàmadta az egyik gyerek, hogy te gazdag vagy, teli vagy pénzel, úgy könnyű... A lány vissza írt egy szép választ. Azt, hogy õ felköltözött Pestre, egy lyukat bérelt, dolgozott és mellete tanult is. Megküzdött érte, aki beszólt neki az meg nem értette meg.

Itt is az volt, hogy ment az irigykedés, de azt már nem látja be, hogy sok mindenrõl lemondott, és tett érte hogy oda jusson ahol van. Persze a gyereknek esze ágában sem lesz megdolgozni bármiért is... Magyarok tényleg ilyenek, de ez akkor tűnik fel, ha éltél nyugaton... Magyar semmit sem akar tenni, hogy jobb legyen. Sok pénz az kell neki, de inkább hitelezget, kérerget, lehúzza a másikat és nyavajog.

Az ilyenek írástudása is ezen a szinten mozog, mint amiket bemásoltál. Az ilyen buta emberek messze vannak a realítástól, a belátástól, csak követelni tudnak nulla tudással.

2019. márc. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, hogy nem tud írni, akarhat 200 ezres fizetést. 200 ezer nem óriási összeg. A takarításhoz nem kell írni. Nem mindenki születik zseninek, de a fizikai munkát attól még el tudja végezni. A halláskárosodás is akadályozhatta az írástanulást. A tolerancia értékes tulajdonság ám!
2019. márc. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%
"Miért akar nettó 200-at keresni,..." ? mert abból már úgy-ahogy meg lehet élni. Ennyi.
2019. márc. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
66%

"Miért akar nettó 200-at keresni,..." ? mert abból már úgy-ahogy meg lehet élni. Ennyi.“


Jómaga kettő diplomával és kb. 20 pályán eltöltött leigazolt évvel a hátam mögött kereshetek nettó 200-at, tessék mondani? Mert jelenleg nem a nettóm, de még a bruttóm sincs meg 200.


Írni - olvasni kérem szépen tudok. Kaphatok 200 nettót így 40 felett két egyetemi papírral a zsebemben?

2019. márc. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
45%
Normális életszínvonal mindenkinek jár. Ez alanyi jog, ez élettől való jog. És te meg miért sajnálod egy írástudatlantól a nettó 200-at? A te életedben is talán valami nincs a legnagyobb rendben, hogy ennyire savanyú a szőlőd már, hogy ezen vagy fennakadva, kiakadva, hogy a leg esetlenebb , vagy hogy mondjam szépen ember is szeretne 200 ezret? Inkább hogyhogy nem azon tűnődsz, hog
2019. márc. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
50%
y pl valaki meg miért akar mások rovására nyerészkedni, hogy neki még pl a 900000 sem elég? Szal miért akar valaki, bárki pl 40000000-t keresni, na , érted. Hogy pl miért nem elég neki az egymilla, ha másoknak meg 200000-ből vagy kevesebb-ből kell kihúzni hónap végéig.
2019. márc. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
71%

"Normális életszínvonal mindenkinek jár. Ez alanyi jog, ez élettől való jog. "



Értem!!! alanyi jog!!!!OKÉ!!


Tessék mondani hova lehet menni érvényesíteni ezt a jogomat? HM? HOva kihez? Cím?

2019. márc. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!