Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csak én tapasztalom, hogy a...

Csak én tapasztalom, hogy a vendéglátós és ápoló csajok többsége buta és prosztó?

Figyelt kérdés
Nem akarok megbántani senkit.. de nagyon sokszor tapasztalom, hogy pultos/pincér csajok, az ápolónők, és idevehetjük az eladó csajokat is, nagyon sokszor ilyen nagyszájú, bunkó lányok/nők.. ja és sokuk tetkós is (tudom ez nem jelent semmit, csak érdekesség). Másnak is feltűnt már ez?

2019. márc. 27. 19:59
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ja és aki ezeken a területen dolgozik lány, mindig ezek posztolják tele facebookot, hogy kivannak a munkától, kávéig ne szóljanak hozzá, meg utálják az embereket, meg hasonló bölcsességek :D
2019. márc. 27. 20:01
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
Jaj valaki nagyon provokálni akar. Csúnyán nézett rád a kasszás lány? :(
2019. márc. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
Igen csak te tapasztaltad, annal biztos okosabbak, mint aki ilyet kérdez
2019. márc. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
Amennyi bunkó parasztal van dolguk nem csoda, ha már alapból úgy állnak másokhoz.
2019. márc. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem számítottam más válaszokra, a másik kedvencem ezekben, hogy divat lett online tartalmakban (is) kinyalni a popójukat a vendéglátósoknak főleg.. Ha már nem bociszemekkel úrihölgy/úireimber módjára kérsz ki, akkor már bunkó paraszt vagy és kakáld össze magad. Arról már nem szól a fáma, hogy sokszor ha valaki rendesen kér, akkor is unott pofával, flegmán szolgál ki..Ja de ilyenkor is be vannak védve, hogy "jaj hát naponta csomó bunkó felidegesíti.." lehet más szakmát is csinálni, pl. raktár, gyár, a dobozok és csavarok nem parasztok..
2019. márc. 27. 20:47
 6/20 anonim ***** válasza:
72%

Próbáld ki te valamelyik szakmát. Az elején még biztos, hogy kedves udvarias lennél. DE nem maguktól lesznek unottak, kedvetlenek. Ezt a kedves vendégek/vásárlók/páciensek "harcolják" ki. A legtöbb embernek egy kedves szava sincs az általad említett dolgozókhoz. Nem veszik észre, hogy ők is emberek.

Én még nem tapasztaltam olyasmiket, amiket írtál. De én szoktam pl.: köszönni és a kérem/köszönöm szavakat használni.

2019. márc. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%
Inkább te vagy egy jó nagy bunkó! Az általad említett személyek sokszor 12 órában dolgoznak. Ha nem tetszik ne menj szórakozóhelyre, étterembe, boltba, kórházba hanem bunkóskodj otthon magadnak.
2019. márc. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%

Hát most hogy mondod,én is tapasztaltam,de nem gondoltam eddig bele. Épp nemrég ismertem meg egy hasonló,nyitottabb szájút aki pincér. Meg a suli melletti cba-ban is volt egy kasszás aki pl. lazán oltogatott bárkit ha kellett :)

Bár én pont az ilyen csajokért vagyok oda meg vissza,sajnáltam is mikor elment onnan.

2019. márc. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
74%

1.


Te azt látod, hogy a CBA-ban b.nkó a kasszás; azt nem láttad, hogy előtte egy részeg pali rámászott és egy türelmetlen nő leordította a fejét. Így megy ez.


Azt se láttad, hogy a pincért előtted egy idős férfi kiosztoitta vagy öt perccel előtted a főnöke behívta hátra és valami apróságért torka szakadtából ordított vele.


***


2.


Van olyan ember, aki alapjáraton nagyszájú és mindenkit kioszt, ez tény és való, de nem csak egy boltos vagy pincér vagy ápoló lehet ilyen.


És nem minden ember ilyen.


Mellettük eltörpülnek azok, akik kiválóan végzik a munkájukat. Egy másik boltban a kasszás mosolygós volt, a pincér segítőkész és udvarias, rájuk nem emlékszel de azok, akik nem voltak veled kedvesek, elraktározódnak a tudatodba.


***


3.


Most olyan helyzetről írok, amikor a beteg igazából csak bepánikol;


Nekem azt mesélték az ápolókkal kapcsolatban, hogy ők nem azért keményebbek néha a beteggel, mert rosszat akarnak nekik; pont, hogy jót - mert, ha ők is a beteggel együtt pánikolnak, vagy babusgatni kezdik, azzal rontanak a helyzeten.


Amúgy én voltam kórházban és nem tapasztaltam azt ápolóknál, hogy b.nkó illetve buta volna


***


4.


Az, hogy valakinek nagy a szája nem feltétlenül egyenlő azzal, hogy buta lenne.


***


5.


Nem nagyon értem, hogy miért fáj az, hogy terjednek képek, megosztások, amikben arra kérnek minket, vgyük őket emberszámba.


Nem azt kérik, hogy koronázzuk őket királynőkké/királyokká és hajlongjuk előtte, csak pl a "Aggyá' egy sőőőrt!" helyett udvariasan azt mondjuk "Jó napot kívánok! Szeretnék egy korsó xy sört kérni". Mi ezzel a gond?


***


6.


"Nem akarok megbántani senkit", de azért a kommentben már kiemeled, hogy nem is számítottál másra, csak a kérdésedben szereplő embereket védő hozzászólásokra és elkezded kiemelni méginkább, hogy ők miért nem érdemlik meg, hogy emberszámba vegyük őket. Valahogy ezt a kérdést, amit megosztottál, kissé provokatívnak érzem.

2019. márc. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
81%
Igen, vannak néhányan.
2019. márc. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!