Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a munkád? Elégedett vagy vele?

Mi a munkád? Elégedett vagy vele?

Figyelt kérdés

2019. márc. 27. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Nemzetközi furgonos,sok helyen voltam már európában és azon kívül, nagyon szeretek vezetni,fuvarra várakozva pedig van lehetőségem felfedezni helyeket, elégedett vagyok vele,bár ez egy külön életforma amit örökké nem lehet csinálni mert nagyon gyorsan tönkre tesz sajnos, most pont nem vagyok elégedett mivel 5 órája arra várok hogy le szegyenek 4 raklapot itt Szlovákiában már rég otthon lehetnék.
2019. márc. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Ügyfélszolgálatos vagyok. Imádom a munkám.
2019. márc. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Vagyonvédelem, már 7 éve ugyanazon a helyen. :)


Azért nem vagyok csak elégedett, mert anno amikor indult ez a hely, akkor kiemeltnek számított (jellegre most is, csak ez a bérezésben már nem látszik, sajnos), de mostanság nézelődtem a piacon* és már nem emelkedik ki/kezd olyan lenni anyagi téren, mint egy kulturált irodaház.

Most amúgy is jött 8 év után egy kis megszorítás, miegymás... Szóval lehet, hogy visszamegyek az eredeti szakmámba. Érlelődik a dolog bennem, nagyon. (Low level IT support)


*Igazából ilyen hely nem sok lehet itthon, mert szerintem kevés adatközpont van az országban. :)

2019. márc. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
Informatikus vagyok. Nem vagyok teljesen elégedett a munkahelyemmel. Kb. egész nap csak facebookozok, a melót, amit kiadnak nem tudom megcsinálni, mert nem passzol a tudásszintemhez. Valószínű, hogy hamarosan repülök, és irány a gyártósor, amivel még ennyire se leszek elégedett, de ez van 26/F.
2019. márc. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Online marketinggel foglalkozom jelenleg (részmunkaidőben, mellette tanulok), és én nagyon szeretem. Nem vagyok sem helyhez, sem időhöz kötve, ez nekem a mindennapokban nagyon jól jön.


Sokat utazom, ami egy olyan munkahely mellett nem lenne kivitelezhető, ahol mondjuk heti 12-16 órát egy irodában kéne üljek. Így meg van, hogy a repülőn csinálom meg a munkát, vagy a reptéren az átszállások között, de ha éppen laza nyaralásra megyünk, simán rászánok ott is 2-3 órát a munkámra egy nap.

2019. márc. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Reklám és filmszínész vagyok. Rettentően jól keresek és mindig is az volt az álmom, hogy a hobbim legyen a munkám és sikerült! 🙂
2019. márc. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jó hallani.
2019. márc. 30. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!