Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi annak a férfinek a foglalko...

Mi annak a férfinek a foglalkozása aki nem dolgozik több éve?

Figyelt kérdés
Nem dolgozik mártöbbéve, családi okok miatt szociális segélyt kap. Addig dolgozott. Szakvégzettsége hegesztő, öntő formázó de itthon nem dolgozik a Szakvégzettségében. Mi akkor a foglalkozása?

2019. márc. 31. 10:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Munkanélküli?????
2019. márc. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Ha nem dolgozik, akkor munkanélküli. Ez a foglalkozása, vagy nincs foglalkozása, hiszen nem végez bevételszerző* tevékenységet.


*= "foglalkozás (főnév): Tanult szakma; rendszeresen, folyamatosan végzett munka, amely különleges képzést vagy tudást igényel."

[link]

Értelmezése:

"Jelenlegi munka, amivel egy személy a megélhetéséhez pénzt keres: A feleségemnek most a varrás a foglalkozása, bár ápolónőnek tanult."

2019. márc. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Kérdezd meg tőle! Menni fog?
2019. márc. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor azt ne töltsem ki? Kell a foglalkozása és a Munkahelye de mivel munkahely nincs így fogalmam sincs a foglalkozását illetőleg.
2019. márc. 31. 10:21
 5/11 A kérdező kommentje:
Kedves harmadik válaszoló: Kérdeztem! Csak mikor felsorolja végzettségétől elkezdte azt is hébe hóba mit dolgozik( alkalmi munkákat) akkor én tanácstalan vagyok. Nem kell egyből rosszindulatúnak lenni.
2019. márc. 31. 10:23
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Írd be, hogy MUNKANÉLKÜLI.
2019. márc. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
És itt kérsz segìtséget :D
2019. márc. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
Munkanélkülinek hívják.
2019. márc. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen itt, mert nem akarok hülyeséget írni. Amúgy is szerintem ez egy normális kérdés. Ha az ember nem tud valamit, akkor megkérez valakit. Kérdezni meg egyáltalán nem szégyen és az sem ha valamit nem tudsz. Az ember haláláig tanul egyes dolgokat.
2019. márc. 31. 11:38
 10/11 anonim ***** válasza:
Munkanéllüli.
2019. márc. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!