Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mióta dolgoztok és mennyit...

Ti mióta dolgoztok és mennyit tettetek eddig félre?

Figyelt kérdés

Én 2,5 éve dolgozok, majdnem 2 évig moslék fizetésért dolgoztam alig tudtam félretenni volt olyan hónap amikor alig tudtam 20-30 ezret félre rakni otthon.


Most 2,5x annyit keresek és olyan 70-100 ezret félre tudok rakni havi szinten úgy, hogy megveszem ami kell de nem mindent.


Ha a fővárosba költöznék Budapest akkor is ennyit tudnék félre rakni talán többet, a szakmámban olyan nettó 200.000Ft +juttatások kapnék fent ingyen szállással (néztem).


Jelenleg 1.250.000Ft körül van a pénzem és ha azt nézem mennyit dolgoztam érte akkor kevés, meg sokat költöttem kiadásokra jogosítvány ilyenek.


Gondolkozom, hogy kimegyek Ausztriába vagy Németországba dolgozni, mert ez így nem állapot.


Szinte majdnem omlik a házunk, 50 éve nem volt hozzá nyúlva, fürdőszoba borzalom csempék leesve. Egy újabb kocsi is már esedékes. Jóformán olyan 10 milla kéne, hogy átlagos színvonalon éljünk.


Ja és nekem mondhatják, hogy Magyarország jobban teljesít!


Mert qrvára nem, régen 2000 évek elején egy jogosítvány megvolt 100-110.000Ft-ból tudom mert tesóm annyit fizetett érte, én nekem meg 230.000Ft felett járok idáig és egyszer sem buktam meg szóval olyan 250.000Ft .


Régen 20.000Ft-ból tele volt a bevásárlókosár most meg a negyede ha telivan.



Kezdek belefáradni ebbe... Én nem fogok 40 évet dolgozni xaros 90.000Ft-ért mint faterom anno.


ő már nyugdíjas de a mai napig, megviseli, hogy sose volt pénz semmire és 3 gyereket nevet fel.



Bocs, hogy hosszú lett ...



2019. márc. 31. 17:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

30 éves vagyok, 3 éve dolgozom, 7.5 milliót tettem félre eddig (átlag havi 200-220).


Előtte is dolgoztam, gyakornokként, diákmunkán, egyebeken, az arra volt elég, hogy nullára kijöjjek. Ez alatt a 3 év alatt megcsináltattam a rossz fogaim, vettem egy jó bringát, eljártam programokra, kisebb nyaralásokra, visszafizettem a diákhitelemet, megcsináltam a jogosítványomat.


Tény, hogy érzem én is az árak növekedését...

2019. márc. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát igen sajnos ez van, ki kell menni Ausztriába kell találni egy jó munkát és persze a fizu is legyen jó, félre rakni és aztán fokozatosan csinálgatni a dolgokat aztán haza jönni már ha utána még van hozzá kedved? én is így vagyok vele hogy ki kell menni, én sem akarok ennyi pénzért életem végéig kinlódani, ha már dolgozni kell akkor dolgozok a friceknek sokkal jobb bérét és jobb munkahelyen mint hogy itt kinlódjak, nyelvet most tanulom aztán irány kifelé, sok szerencsét, sose szabad fel adni,hajrá :-)
2019. márc. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Egy ideje a fizum 10%-a félre megy. "Baromi" sok pínz gyűlt már össze így is...
2019. márc. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
10 hónapja, és 300 000
2019. márc. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
43%

7 éve dolgozom. A házam eddig 25 misiben van, tehermentes. 3 biciklink fél millióba voltak, plusz 7 misim van félretéve.


30F

2019. márc. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
46%
Ebben az országban csak a tolvajok érvényesülnek. De egyszer szakadni fog a cérna és a hitványok életét is elveszik! Nem lesz több közpénzlopás
2019. márc. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
5 éve dolgozok svájcban mérlegképes könyvelőként.Ft-ba átszámítva körülbelül 46 millió a megtakarításom.
2019. ápr. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Úristen 46 milla 5 év alatt ez nem semmi! És mire szeretnéd költeni ha megszabad kérdezni? Ház,család autó?
2019. ápr. 1. 21:04
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

25 éve dolgozom és most van 12 ezrem félretéve, de szerintem azt is el fogom költeni.

Nincs ingatlanom, egy százezer forintos bicikli és egy fényképezőgép az egyetlen tulajdonom.

Sajnos albérletben laktam 18 évig, és az elvitte minden fizetésemet. Jelenleg a párom ingatlanában lakom.

Nem olyan rég gondoltam bele, hogy tulajdonképpen nincstelen vagyok, mert örökölni sem fogok semmit, csak adósságot. Szerencse, hogy nincs gyerek, mert akkor halálba nyomasztana, hogy mi mindent nem tudok neki megadni.

2019. ápr. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

15 éve dolgozom, van 40 millió megtakarításom, egy kb 15 milliós lakásom meg egy 10 milliós kocsim.


A lakást az első tíz évben hoztam össze még Magyarországon a többi azóta külföldön.

2019. ápr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!