Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Új munkahelyen kezdek, céges...

Új munkahelyen kezdek, céges busszal szeretnék járni. Hogyan működik ez pontosan?

Figyelt kérdés

Diákmunkára mennék egy másik városban lévő céghez. Az oda illetve visszajutás megoldható céges busszal, szeretném is igénybe venni. A koordinátorral, aki intézte nekem a munkát beszéltem és annyit mondott, hogy menjek ki a megállóba, ahol a busz megáll és csak simán szálljak fel, nem kell semmit sem csinálnom. Úgy érzem biztosnak magam ha itt is felteszem a kérdést, hátha valaki meg tudja erősíteni :D


Olyanoktól félek pl. hogy esetleg fel kell iratkozni vagy valami és ahogy felszállok nem lesz helyem a buszon.



2019. márc. 31. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Na ez egy jó kérdés. Ezt én se értem am. Legalàbb megmondta hogy milyen tipusú busz lesz az??:D
2019. márc. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert lehet pont akkor mennek arra mas buszok is:D Tàvolsàgi jàratok. Es azok nem mindig tesznek ki tàblàt hogy hova megy.
2019. márc. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi ilyen nincs. Nem kérnek semmit, nem kérdeznek semmit. Csak simán felszállsz. Én gyakorlaton voltam így. Igazából le nem ültem, mert ahogy láttam már mindenkinek megvolt a megszokott helye.
2019. márc. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ezzel kapcsolatos félelmem, de nyugi, nem kell semmit csinálni, csak köszönj és kérdezd meg, hogy az adott céghez megy-e, ha nem vagy biztos benne, hogy arra a buszra kell-e felszállnod.
2019. márc. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen tudom milyen típusú busz lesz az :D


#3 a leüléssel kapcsolatban nekem is vannak kételyeim, hogy pl. olyan helyre ülök ahol más ül és kellemetlen lesz a szitu stb. De max felállítanak. Mondjuk állóhely szerintem nem is nagyon lesz


Köszönöm mindenkinek aki eddig válaszolt

2019. márc. 31. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!