Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondoltok, megéri a vadőr...

Mit gondoltok, megéri a vadőr v. erdész munka?

Figyelt kérdés

Emelt angolom és középszintű tesim van, de se rendőr se tesitanár nem leszek. Katona akartam lenni, de egy bizonyos ok miatt hanyagolom azt is

Kommandó is érdekelt, de külföldre fogok költözni, így az se.....


Szerintetek ezek jók? :/ xD


Vagy ötletek?


18L



2019. ápr. 1. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Lányként inkább menj a konyhába. Ott a helyed.
2019. ápr. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Elég lekezelő vagy :(

Tudok sütni, főzni, de mégis kéne valami szakma is azért

2019. ápr. 1. 17:08
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Számold ki kb mennyit kell keresned, hogy eltartsd magad. Majd keress munkát hozzá neten. Meg is van a szakma amit tanulni kell.
2019. ápr. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Van egy erdész ismerősöm. Most fogtechnikus.
2019. ápr. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Vadőr az inkább férfias szakma, gondolj bele mit teszel, ha rapsicokkal találkozol?

Akkor már inkább erdőmérnök vagy vadgazda, ezek magasabban kvalifikált szakmák a témán belül. Igaz még ebben se láttam nőt,szóval itthon nem tudom hogy lehet benne érvényesülni, külföldön meg aztán végképp nem.

Apu erdész, de náluk is csupa pasi van, nők csak titkánői vagy pénzügyes pozícióban vannak.

2019. ápr. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!