Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a jelenlegi munkahelyemen...

Ha a jelenlegi munkahelyemen nem boldogulok programozóként, akkor van értelme új helyet keresni a szakmában?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 3. 07:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Van. Programozót mindig keresnek. Persze szaktudással és nem papírral. Vannak könnyebb, nehezebbek melók, olyat célozz meg, ami közel áll hozzád.
2019. ápr. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Papír van, mélyebb szaktudás nincs. Kb. gyakornoknak lennék jó.
2019. ápr. 3. 08:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Mióta vagy ezen a szinten és mi tart vissza a fejlődéstől?
2019. ápr. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van igen.

Mióta tart ez?

Mi nem megy?

Mi a baj?

2019. ápr. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mióta meglett a diplomám azóta eltelt három év. Elveszettem az egyik Nagypapám, és Édesapámat ebben az időszakban. Sokat voltam magam alatt. Igazából sose voltam annyira nagy kocka, nem is tudom, hogy lusta vagy csak érdektelen voltam (vagyok-e) az önfejlesztésben. Volt pár távmunkás projektem, megbízásom is, de ott is általában megváltak tőlem elégedetlenség miatt. A jelenlegi helyemen is rá vagyok rakva olyan feladatokra, amikkel nem tudok boldogulni, mert nagyon meghaladják a tudásszintemet.


Az a baj, hogy egy ideig biztosan szükségem lenne külső iránymutatásra tanításra, a munkám ellenőrzésére stb., sajnos az egyetem óta ezt egyáltalán nem kapom meg. Egy távmunkás munkaadómmal ment ez, de ő nem tudott anyagi okokból hosszú ideig alkalmazni.


Lehet, hogy mellélőttem, és ki is égtem egy kicsit. Amit tényleg önállóan tanultam meg az annyi volt, hogy Laravelben megtanultam CRUD alkalamzást létrehozni. Amikkel találkoztam életem során, az a PHP, CSS, JS, JAVA, Android, de egyikben se vagyok alkalmazható szinten.


Az a nagy bajom, hogy már kidobtam az életemből hét évet erre a szakmára (abból inkább két év semmittevés), úgy, hogy valószínűleg sose leszek olyan szinten, hogy bárki alkalmazzon. Semmi máshoz se értek, így nem tudom mi lesz velem.


Sajnos úgy, hogy lassan komótosan tudok ebben a szakmában bármit megtanulni, úgy esélyem sincsen. Pedig több ismerősöm is látott bennem fantáziát.

2019. ápr. 3. 11:31
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért nem mész bootcampre? Pont az ilyeneknek találták ki mint te.

Addig meg elmehetsz alkalmazásüzemeltetőnek vagy hasonlónak amíg tanulsz, így tutira ki tudod perkálni a tanfolyam költségét.

Ott a codeberry is ami nagyon jó áron van, és tudsz segítséget kérni mentoroktól.


Olyan lehetőség persze nincs hogy valaki helyetted tanul...

2019. ápr. 4. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!