Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Önéletrajzból telefonszámot...

Önéletrajzból telefonszámot kihagyni?

Figyelt kérdés

Állandóan jövök, megyek, mindig csinálok valamit, az esetek 90%-ában nem veszem fel a telefont.. Többször kaptam már e-mailt, hogy hívtak de nem vettem fel, így a munkára való jelentkezésemet tárgytalannak tekintik.

Szerintetek gáz lenne kihagyni a telefonszámot és csak e-mail címet írni? Ennél is kevesebb visszajelzést kapnék? :(

Olyan válaszokkal amikben kifejtitek, hogy mennyire figyelmetlen vagyok, és megérdemlem stb stb, kíméletek, mert tudom :D



2019. ápr. 3. 10:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gáz. A telefon a leggyorsabb módja elérni valakit és mivel rajtad kívül van 50 ember, nem hiszem hogy várnak amíg az emailre reagálsz, hacsak nem valami egyedi extrán egy vagy egy adott területen..

Add meg a számod és figyeld a telefont :) Vagy hívd vissza, aki keresett!

2019. ápr. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Vree ***** válasza:
19%
Én se szoktam megadni, csak e-mail címet...Eddig nem panaszkodtak miatta. Gondolom nem fogják egy óra alatt betölteni az állást. Hogy a főnök telefonon keres, azt őszintén szólva kisebb vállalkozásoknál vagy alacsonyabb bedolgozós munkáknál várnám inkább.
2019. ápr. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Elméletben kihagyhatod, gyakorlatilag biztos, hogy csökkenni fog a cv-d értéke.


Nyilván programozónál nem számít, ott ha kell ígyis-úgyis megkeresik majd.

2019. ápr. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
49%
Ha nem lehet telefonon elérni (és vissza sem hívod aki keresett) az már elárul valamit a jellemedről. Kihagyhatod, de sokkal kevesebb ajánlatot fogsz kapni.
2019. ápr. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem nem jó ötlet, biztosan kevesebb visszajelzést fogsz kapni.

Nem teljesen értem. Ha valaki hív és nem tudod felvenni, akkor nem is hívod vissza? Vagy hogy lehet, hogy nem tudtak elérni?

2019. ápr. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

többnyire mire visszahívnám, megkapom az emailt, hogy tárgytalan. de egyébként igen, igazatok van abban, hogy jobban kéne figyelnem,mondd valamit a jellememről, és mint mondtam TUDOM.

inkább benne hagyom az telefonszámot, és megtanulok odafigyelni. köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz.

2019. ápr. 3. 10:49
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Én munkámból kifolyólag nem mindig tudok telefont felvenni.

Ezért pokolian ritkán adom meg bárhol is. Ráadásul az e-mail biztosabb, mert ott le van írva minden, és nincs az, hogy elfelejtem a címet például.

2019. ápr. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%

De miért nem veszed fel a telefont? Elvégre munkát keresel vagy nem?

De.

Én személyszerint , ha munkát keresek folyton nálam van a telefon , és megörülök ha egy idegen szám hív.

Annyira neked csak nem lehet fontos ha az önéletrajzba nem írod meg a telefonszámodat. :)

2019. ápr. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%

8.-nak.


Mert sok munkahelyen TILOS, hogy nálad legyen a telefon!

Ráadásul sok esetben nem is hallani a zaj és a fülvédő miatt a csörgést, vagy nincs térerő egész nap.

2019. ápr. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%
Munkanélküli azt nem ér rà felvenni a telefont😂 Am én is jobban örülnék ha emailt küldenének de ezek telefonàlni szeretnek, ez van.
2019. ápr. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!