Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Önéletrajzból telefonszámot...

Önéletrajzból telefonszámot kihagyni?

Figyelt kérdés

Állandóan jövök, megyek, mindig csinálok valamit, az esetek 90%-ában nem veszem fel a telefont.. Többször kaptam már e-mailt, hogy hívtak de nem vettem fel, így a munkára való jelentkezésemet tárgytalannak tekintik.

Szerintetek gáz lenne kihagyni a telefonszámot és csak e-mail címet írni? Ennél is kevesebb visszajelzést kapnék? :(

Olyan válaszokkal amikben kifejtitek, hogy mennyire figyelmetlen vagyok, és megérdemlem stb stb, kíméletek, mert tudom :D



2019. ápr. 3. 10:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
50%
Azért azt kétlem, hogy a sikertelen telefonhívás után két órával már küldik is az elutasító e-mailt. Egy-két óra alatt meg csak rá néz az ember a telefonjára, hacsak nem éppen szívműtétet végez.
2019. ápr. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
27%
Biztos hogy hazudik. Jó sokszor felhivtàk màr és nem merte biztos felvenni és meguntàk aztàn max lehet tényleg küldtek neki elutasitó emailt. Bàr ebben az esetben szerintem még arra sem méltatnàk a kérdezöt hogy emailt irjanak neki. Ezek utàn.
2019. ápr. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
12-es hogy te milyen buta vagy. persze hazudok amúgy, mert végülis van is rá okom... :D
2019. ápr. 3. 12:27
 14/22 anonim ***** válasza:

10. De most nem dolgozik. :)

Jah meg ha nem veszed fel a teledont , minek van?

Nem is értem....

2019. ápr. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

14-es

amiért odaírtam az utolsó sort, és amiért nem olvastad el

2019. ápr. 3. 12:38
 16/22 anonim ***** válasza:

Probléma, ha nem írod bele.


Ilyenkor az email-ben, amiben küldöd az önéletrajzot, fel kell tüntetned, hogy mikor alkalmas, hogy hívjanak; arra az időintervallumra pedig próbáld magad szabaddá tenni.

2019. ápr. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
(Saját példámból írtam amúgy, nekem a 2. munkahelyemen volt, hogy nem tudtam mindig felvenni, mert ketten voltunk bent és nem akartam, hogy a kolléga hallja, miről van szó, nem mellesleg addig se tudtam volna dolgozni; szóval, a szabadnapjaimat bejelöltem, hogy azokon a napokon vagyok elérhető, x-től y óráig).
2019. ápr. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2019. ápr. 3. 16:58
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen kihagynám én is, mindig elhagyom házon belül a telot, vagy bent marad mikor kint vagyok. Egyszer hívtam vissza ismeretlen számot, ott meg kiderült, több telefon van rákötve ugyanarra a számra, és aki éppen felvette nem tudta megmondani ki kereshetett, elég hülye helyzet volt. A múltkor inkább már nem hívtam vissza egy másikat, utánanéztem, az is egy központi szám volt.
2019. ápr. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Olyan rossz ez a telefonalgatosdi. Ertem en hogy egyszerubb mint emailezgetni de ilyen esetekben igencsak megtudja bonyolitani a dolgokat. Dobjanak egy emailt hogy mikor hova menjek es megyek:D
2019. ápr. 3. 21:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!