Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nektek mi volt az első munkahe...

Nektek mi volt az első munkahelyetek? Meddig voltatok ott?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 3. 20:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Gyárban dolgoztam először. 1 hétig bírtam, majd soha többet. Jó tapasztalat volt arra, hogy lássam, mit nem akarok, és hogy milyen helyen is kínoznak embereket.
2019. ápr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi vidéki cég. TV tesztelés (gyakorlatilag TV-t néztünk egész nap.) Szörnyű unalmas volt, de azért komáltam, meg első (komoly) munkahelynek pont jó volt. 3 évet húztam ott le, csak aztán történt egy s más, aztán mentem tovább. Ez volt a leghosszabb munkaviszonyom eddig, noha a mostani helyemen még többet is el tudnék tölteni, de nem akarok. Egy jobb hellyel szemezek.
2019. ápr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja és hozzátenném (2-es vagyok), világ életemben gyárakban dolgoztam és szeretem.
2019. ápr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
39%

Ha a diákmunkákat nem vesszük;

- Gyorsétterem

- kb 3 hét

2019. ápr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Diákként: gyakorlati helyemen maradhattam diákmunkásként is, imádtam. Könyvtáros vagyok amúgy, az egyetemem könyvtárában dolgoztam egészen a diplomáig, 3 évig.

"Rendes" munka: egy gépalkatrészeket gyártó cégnél voltam ügyintéző, ilyen irodai mindenes. Fél évig voltam ott, csak azért, mert kellett valahol dolgozni. Aztán lett jobb:).

2019. ápr. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

2 nap egy gyárban örökre meg is utáltam. Nem vagyok rab lélek.

Azóta irodai melók, ami hasonló de legalább nem fáj esténként a derekam vagy egyéb izület.

2019. ápr. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

A diákmunkázGATást és a 6 hetes szakmai gyakorlatot most inkább nem számítanám ide.



2,5 év.

Irodai adminisztráció, adatrögzítés- javítás.

Elmondhatatlanul belecsömörlöttem a monotóniába. Látom, hogy van, aki elvan vele, sőt, szereti is, de engem idegileg, lelkileg, pszichoszomatikus tünetek miatt már testileg is... Totál kikészített.


Ráadásul a koncentrálós monotónia.

Nem az, hogy gépiesen jár a kezed, de közben agyban teljesen máshol vagy, hanem koncentrálni kell az ellenőrizendő adatokra.


Azért összességében mégse rossz szájízzel jöttem el.

A csapat egész jó volt, vannak jó emlékek is...

2019. ápr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Metionin ***** válasza:
Diákmunka, műanyaggyár, 12 órás éjszakai műszak. Fél évig voltam. Illetve részmunkaidőben de nem diákszövetkezeten keresztül takarítás elektronikai áruházban, ez 3-4 hónapig tartott.
2019. ápr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Altatóorvos rezidens orvos két évig megyei kórházban. Két év után szakot váltottam a túl nagy stressz miatt, de a munkahelyre igazán komoly panaszom nem lehet. Korrektek voltak.
2019. ápr. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
webdesigner...
2019. ápr. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!