Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Utálom a jelenlegi munkám,...

Utálom a jelenlegi munkám, utálom, hogy nincs senkim mi a megoldás, hogyan legyek végre jó helyen?

Figyelt kérdés

A történetem ott kezdődött 2,5 éve, hogy elvégeztem egy olyan technikusi szakmát érettségi után ami nem érdekelt különösebben de elvégeztem, mert nem volt pénzem messzebbre menni és ott tanulni valami mást.


Aztán 3 hónapig otthon voltam egy forint nélkül és közmunkára kerültem, ott voltam majdnem 2 évig, voltak gondolatok máshova megyek de csak halogattam és igazából jó volt ott, hogy mindig más volt a meló. Aztán egy tetőfedő csapat felajánlott egy munkát segédmunka, én elfogadtam, mert 2,5x annyit keresek itt náluk, mint közmunkán. Mindig más helyre megyünk, tetőket csinálunk, újítunk.


És már most érkezett el az ideje, hogy a tököm kivan ezzel a munkával is reggel megyünk este jövünk, a pénz se az a hűdesok, mert többet költök.


Meg mindig ugyanaz a munka...



2019. ápr. 3. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:
52%

Hát többet költeni a fizunál egy átlag magyar embernek nem nehéz, sajnos.

Nézz körül az állások között, épitöiparba mindig keresnek szakembereket, találhatsz állást jobb feltételekkel, nagyobb kihívásokkal.

2019. ápr. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"reggel megyünk este jövünk, a pénz se az a hűdesok"


Ez elég sok állásra igaz ebben az országban! :DDD

2019. ápr. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!