Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mennyi idő után találtatok...

Ti mennyi idő után találtatok új munkahelyet?

Figyelt kérdés
Nagyon-nagyon szükségem lenne a munkára, de sajnos nem hívnak vissza sehonnan. Nektek mennyi időbe telt, mire találtatok új munkahelyet?
2019. ápr. 4. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Tavaly február környékén 4 hét alatt ca. 7 helyre jelentkeztem. Kereskedelmi munkát akartam. Ahova személyesen mentem be, oda mind visszahívtak, vagy azonnal tájékoztattak a részletekről. Ha csak emailben jelentkezel, az -tapasztalatom szerint- nem elég már manapság. A 3. hét végére már tudtam, melyik céhnél akarok dolgozni, fel is vettek.


Az esélyeid nagyban függenek a mobilitásodtól.

2019. ápr. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon sok olyan munkahely volt, ahol csak egy e-mail cím volt megadva.
2019. ápr. 4. 16:38
 3/3 anonim ***** válasza:

egyes vagyok


Akkor olyan munkahelyre kell pályázni, ahova be lehet menni személyesen, meg lehet kérdezni az ottani embereket stb. Ált. előzetesen fel szoktam mérni a terepet, beszélgetek a portással, a folyosón az ott dolgozókkal stb. Informatív és segít megalapozni a jó döntést.


Mennyire vagy mobil?

2019. ápr. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!