Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Új munkahelyen átlagnál jóval...

Új munkahelyen átlagnál jóval előnyösebb kinézettel nőként mire számítsak?

Figyelt kérdés
Nem önfényezésre szánom a kérdést. Komoly felkészültséggel, végzettséggel stb vágnék neki egy elég rétegszakmának számító területnek. Viszont egyre inkább az a benyomásom, hogy a kollégák idejét szinte kizárólag a saját kis szaros egóharcaik és a pletykálkodás, áskálódás, csirkeharc köti le.ebből a szarfolyamból az új helyemen, mint bárhol máshol is, túl sok van.Úgy tűnik, az embereknek ez az egymással való szarakodás (munka minőségének a rovására, persze) valóságos lételeme. Hogy lehetne ezt figyelmen kívül hagyni?
2019. ápr. 4. 20:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem figyelsz oda.
2019. ápr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy ha azt tapasztalod: "másik kibeszélése zajlik", vagy számodra nem értelmes irányt vett a kommunikáció, akkor vagy eltereled a szót, eseetleg közlöd, hogy nem igazán érdekel az (éppen kibeszélt ember) magánélete.

Azzal kapcsolatban, hogy mire számíts: ha sok az egyedülálló, vagy házas, de félrelépésre hajlamos pasi, akkor sok bepróbálkozásra számíthatsz.

2019. ápr. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Egyszerű. Előveszel egy tükröt, és gyönyörködsz az átlagnál jóval előnyösbb kinézetedben. A másik lehetőség, hogy készítesz egy listát az erényeidről, és olyankor azt olvasgatod.
2019. ápr. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

Milyen az az "átlagtól jóval előnyösebb kinézet"?


És miért számít ez egy olyan pozícióban, ahová a tudásod és szakértelmed miatt vettek fel?

2019. ápr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi, egyelőre nekem is ez a taktikám. És a fejemmel mit csináljak? szemuveget hordok bent és nem sminkelek, de a férfi kollégák még így is folyamatosan betalálnak. Én a hárításra sem szeretnék időt meg erőfeszítést pazarolni, bár nyilván tisztában vagyok azzal, hogy ezek természetes emberi reakciók stb csak engem baromira fáraszt ezt kezelni, mikor ennél jobb dolgom is lenne bent.Szocializálódok amúgy persze, de csak módjával. Meg az ilyenek miatt azért ez az egész elég terhes is.
2019. ápr. 4. 20:41
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
#20.41 Ez is egyszerű. Ne töröld ki a feneked vécé után, és a fogmosást is felejtsd el! Néhány nap, de legkésőbb néhány hét után már nem fognak a közeledbe menni a férfiak.
2019. ápr. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
erre a kérdésre milyen választ vársz? őszintén tudni szeretném. nagyon buta a kérdésed, ha tudod magadról hogy jól nézel ki, és tapasztaltad is már hogy ez mivel jár, akkor azon kívül hogy most ezzel a kérdéssel felhívod a sok kiéhezett pasi figyelmét (értem úgy hogy várod az üzeneteket amiben képet kérnek rólad) mégis mi a fenét akarsz?
2019. ápr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
nem a szép kinézetem miatt vettek fel, maradjunk annyiban. Rétegszakma, baromira kellett nekik a szakember.
2019. ápr. 4. 20:46
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a "átlagnál előnyösebb külső" és a "egóharc, pletykálkodás, áskálódás, csirkeharc" közötti összefüggést?!


Amúgy meg ha kellően hűvös vki akkor nem abajgatják, ez egyértelmű tapasztalat.

2019. ápr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
ja azok csimpek, kit érdekelnel, itt miket írogatnak, max nem olvasom el...egyáltalán ki veszi fel az ilyesmit?de melóban azért baromira útban vannak
2019. ápr. 4. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!