Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan viselkednél ilyen...

Hogyan viselkednél ilyen főnökkel?

Figyelt kérdés

-Aki magasról tesz rá, hogy a dolgozó hogy érzi magát, inkább annak örül, ha gyenge pontokat talál nála.

-Nála nem számít mennyi energiát fordítasz a munkádra, kizárólag saját magával van elfoglalva.

-Környezetét nagyon könnyen befolyásolja, ő mondja meg, hogy ők mit gondoljanak.



2019. ápr. 5. 00:01
 1/7 anonim válasza:
100%
Beadnám a felmondásomat és (ha van felmondási idő - letölteni) keresni valami jobb munkahelyet,egy olyat ahol a főnök nem genyó.
2019. ápr. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elküldeném a pitsába és megírnám a felmondásomat.


Csináltam már hasonlót. A volt főnökömet nem érdekelte kinek milyen baja van, csak dolgozzunk és állandóan számonkért mindent, állandóan felettünk állt hogy dolgozhatnánk tempósabban is, meg persze ha valakit az ő utasítására be kellett tanítani akkor elvárta hogy 10 perc múlva már úgy menjen neki mint aki 10 éve csinálja már. Na meg persze mindig én voltam a mentor mert szerinte én vagyok a leghatékonyabb "tanár". Hozzáteszem ha az új kolléga például nem tudott valamit és jött megkérdezni, vagy tudta csak bizonytalan volt mert elméletben el lett magyarázva de gyakorlatban először találkozott egy szituációval amit nem tudott kezelni megfelelően és segítséget ért akkor le lettünk ba..szva hogy mi az hogy még nem tudja? meg én miért nem dolgozok.... Aztán a sokadik ilyen után amikor telefonon hívott fel hogy és nagyon alpári hangnemben közölte velem hogy a napi teljesítményem semmit nem ér, mert nem vagyok képes 10 perc alatt betanítani egy embert, így áll a munka, nem haladunk, unja már. Akkor dobtam el mindent, elsétáltam az irodába ami egy másik épületben volt és megmondtam neki a magamét, fogtam egy tollat és egy A4-est és megírtam a felmondásomat ott helyben. Akkor ő mérgébe mondta hogy jó akkor szedjem a sátorfámat, adjam le azt ami a cég tulajdona, a belépőkártyámat meg adjam le a portán a biztonságiőrnek. Még ki sem léptem a területről szinte már hívott telefonon hogy mi enne ha ezt megbeszélnénk és változtatnánk a dolgokon... Igen utólag már sírt utána, és kb havonta eljátszotta ezt hogy felhívott és próbált vissza csalni, de mindig elutasítottam és nem érdekelt, és ezt csinálta kb 1 évig. Amikor már a többi régi embere is elhagyta akkor le is váltotta őt a cég igazgatója, és egy másik területre helyezte át ahol egyik nagyon jó barátom dolgozik és ott 1 hét után kikészítették a viselkedése miatt és leszámolt.

2019. ápr. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen főnököm, fél év után felmondtam, ahogy mindenki más is a csapatból. A munkáltató szívta meg végeredményben, hogy nem váltották le időben a főnököt (mi jeleztük, hogy baj lesz), azóta sem tud az osztály olyan minőségben dolgozni, mint előtte, hiszen csak új emberek dolgoznak ott.
2019. ápr. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ilyen főnökkel semmit nem tudsz tenni, mert ezeknek az embereknek nem fordul meg a fejükben, hogy máshogy kellene viselkedniük. Legkönnyebben egy hasonlattal tudnám elmagyarázni: ismered a South Park-ot? Cartman beteges világnézete arról, hogy bármit tesz az jó, és őt mindenki szereti -ez megvan? Na pont ilyenek. :)

Nekem is volt egy ilyen főnököm. Ő kb. másfél évig húzta nálunk, amikor a felső vezetőség úgy döntött áthelyezik a legrosszabb üzletbe, az volt az az üzlet ahova azokat küldték akiket senki nem szeretett. Na ahogy áthelyezték egy hétre rá olyan sztorikat mondott hogy hát őt azért rakták át hogy rendet tegyen az üzletben mert erre csak neki van kapacitása, véletlenül sem azért, mert totál ellehetetlenítette a munkát nálunk! :"D

A legtöbb amit tehetsz hogy keresel egy új munkahelyet. Ne engedd hogy ilyen emberek viselkedése rámenjen az egészségedre!

2019. ápr. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Honnan ismered a főnökömet?
2019. ápr. 5. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sehogy,nem bírom az ilyeneket.A mostanival elvagyok,elküldöm a halál facára ha elkap az 5 perc,és felidegesít,vagy eldobok mindent aztán ott hagyok csapot-papot,elszívok egy cigit,velem egy főnök ne szórakozzon . N
2019. ápr. 5. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kollégákkal együtt a főnk főnökéhez fordulni.
2019. ápr. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!