Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a munkaugyi kozpont kikozve...

Ha a munkaugyi kozpont kikozvetit valahova akkor a ceg koteles engem alkalmazni vagy ez meg nem garantalt?

Figyelt kérdés
Most hivott egy holgy, hogy van egy xy munka es adott idopontot hogy mikor menjek be a kozvetitopapirert. Ez garantalt vagy olyan mint egy jelentkezes pl? 19n ez az elso ilyen az eletemben, nem tudom hogy mukodik. Koszonom a valaszokat elore is!

2019. ápr. 5. 10:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem köteles alkalmazni. De általában csak közmunkát szoktak adni, mondván azt sokan nem vállalják el. És igy lehet törölni a rendszerből, -javítva a statisztikákat.


Szerintem ez is valami olyasmi lesz. Ha kapsz valamilyen munkanélküli jutatást akkor semmiképpen se utasisd vissza, mert az szankciókkal jár.

2019. ápr. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem garantált. Nekem is volt olyan, hogy küldtek postán közvetítőlapot, címet, telefonszámot. Másnap felhívtam a megadott helyet, hogy mikor mehetnék be hozzájuk aláíratni. Kb hülyének nézett a nő, meg mondta hogy nem tud segíteni, mert azóta törölték az állást. Gondolom már megvolt kit fognak felvenni. Visszavittem az üres közvetítőlapot a munkaügyibe, ott láttam az asztalon egy listát, amire rajtam kívül kb 20 ember volt felírva ugyanerre az állásra. Szóval gondolhatod...


Azóta viszont ajánlott nekem a munkaügy más állást is. Az nem közvetítőlapos volt, hanem el kellett menni interjúra az adott munkahelyre. Oda fel is vettek. Nem közmunka, normális a fizetés, fél éve itt dolgozok. Viszont ez sem volt garantált. Ide is több embert küldtek el interjúra.

N

2019. ápr. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem eddig csak közmunkàt ajànlottak. Nem vàllalltam ki is lettem törölve a rendszerböl. Szóval ha nem mész törölve leszel. Viszont ha nem közmunka még jól is jàrhatsz, normàlis àllàsra szivesen mentem volna én is ha olyasnra küldenek.
2019. ápr. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez egy utazasi iroda, nem kozmunka
2019. ápr. 5. 11:42
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyebkent koszonom a valaszokat :)
2019. ápr. 5. 11:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Na orulj neki. Nekem mar visszaregisztralni se erdemes, mert azonnal jon a kozmunkas behivo es nem ertik meg hogy normalis munkat akarok nem kozmunkat. Ilyen fiatalon minek mennék kozmunkara 48 ezerert?? Inkabb nelkuluk keresek àllàst.
2019. ápr. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kaptam már közvetítő lapot több helyre, mind rendes munka lett volna, a munkaügyi oldalán fent volt a hirdetésük. Mindre e-mail-ben kellett jelentkezni, egyetlen egy reagált, az ország másik végéből, hogy várnak 2 nap múlva reggel 8-ra egy csoportos tájékoztatóra. Végül telefonon beszéltem valakivel, aki nagyon ki volt akadva, mert rengeteg önéletrajzot kaptak a mi városunkból, és hogy velük szórakozik a munkaügyink. Szerencsére nem kellett elutazni, nem töröltek.
2019. ápr. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ah mindenki tele van rossz tapasztalattal:( remelem azert kellemesen csalodom majd. Koszonom a valaszokat!
2019. ápr. 5. 18:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos én sem tudok biztatót mondani. Engem a hónap elején közvetítettek ki, de hiába az e-mail, hiába a telefonos hívás, még csak fogadni sem fogadtak eddig. Pedig a munkaügyis rendes volt, mindent elmagyarázott mit és hogyan... De már kezdem elengedni ezt a lehetőséget. (én sem közmunka, hanem ügyintéző lettem volna)
2019. ápr. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!