Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen egy nagykereskedelmi...

Milyen egy nagykereskedelmi áruházban dolgozni?

Figyelt kérdés

Ma kell mennem egy interjúra.

Egy nagykereskedelmi cégről van szó. (Goods market). Mennyire nehéz fizikailag?

Előtte is hasonlót végeztem multinál,csak azt nem igazán bírtam a vége felé fizikailag.

Tudnátok egy kis infót írni?


2019. ápr. 5. 10:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Raktáros munka nem egy könnyű dolog. Nem a fizikai emelés, elvileg EU-ban 20 kilónál nehezebbet egyedül nem is emelhetnél. (Itt hozzáteszem nálunk vannak bőven 20 kiló feletti dolgok is, meg majdnem minden raktárban amit mozgatni kell, de hamarabb végzek, ha megemelem magam, és nem problémázok) A többit meg békával húzod raklapon vagy trollin vagy kosárban, stb az nem nehéz.

Itt a kérdés, mennyire mozgalmas a hely, hányan vagytok rá. Mennyit tudsz úgymond passzívan dolgozni, mármint amikor nincs szüneted, de nem dolgozol nehéz fizikai munkát. Nálam, pl vannak ilyen üresjáratok, meg a raktárat is mi takarítjuk, söprés meg portörlés nem számít fizikai munkának. (mármint nyilván de, de érted miről beszélek, abba nem fáradsz bele) DE ezt interjún nem mondták. Ott csak azt mondták, hogy nehéz tárgyakat kell megemelni. Szóval nap végére nem fáradok annyira el.

Tehát itt a kérdés, mennyire pörgős a munka. mennyire fut a cég, és hányan vagytok rá, akik tényleg dolgoznak is. Mert ha egy kis raktár, ami úgy tűnik, hogy pang, attól még lehet megszakad az egy ember, ha csak egyedül van rá... Ezeket viszont egy hét alatt ki lehet tapasztalni ebben a munkakörben. Ha az első pár napot nem bírod, akkor szerintem felesleges törnöd magad túl sokáig.

2019. ápr. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Melyik országban fogsz dolgozni?
2019. ápr. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!