Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért kérdezte, hogy mikor...

Miért kérdezte, hogy mikor fizetek, amikor mindig szoktam?

Figyelt kérdés

Ahol dolgozom a kajánkat ki kell fizetni a fönöknek . Megmondta hogy ha nincs penzunk , nem gond , kifizethetjuk maskor . Közölte , hogy mindent lát , stb

Nem vagyunk sokan , par kollega es mindent lat pontosan tud a fönök nagyon jó a memóriája és kiváncsi

Én mindig kifizettem a kaját , volt amikor megkertem hogy adjon par napot . Sose volt gond . Sose tette szóvá , nem aggódott , ha kestem par napot a fizetessel , vegul en hoztam szóba .

Ennek fenyeben nem értem , hogy penteken mikor kajat vettem , nem is volt idöm megenni , mert dolgoznom kellett tovabb es egyszercsak munka közben hozzamlep es megkerdi hogy mikor gondoltam kifizetni a kaját ?

Mintha egy tolvaj lennek , aki meglép a penzzel , en nagyon buszke vgyok sose tennek ilyet .

Mondtam neki hogy most azonnal .

Megyek hozom a kártyám

Ne most , majd ha befejeztem a munkat

Mondom ok .

Mikor befejezem a munkat , elköszön hogy akkor menjek

Mondom fizetnem kell . Mondja hogy á csak tegyem be a kasszaba ö most nem all fel , stb

Azelött par nappal adott ingyen nekem egy adag kajat meg sutemenyeket , pedig nem szokása .

Jó kapcsolatunk van úgy érzem , sokat viccelt is velem stb

Ezt a krizis szeru követeleset nem ertem , kisse furcsa neha ez a pasas

42/nö


2019. ápr. 7. 19:16
 1/9 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttem , ezentúl viszek kaját , dugja fel magának
2019. ápr. 7. 19:19
 2/9 anonim ***** válasza:
Ki tudja de ha zavar meg lehet vele beszélni. Nem biztos, hogy ellened irányult. Lehet mások nem fizetnek már hosszabb ideje vagy épp rossz lábbal kelt fel és amiatt gurult el a gyógyszere.
2019. ápr. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Csak en voltam ott es egy masik kollega amikor ez szóba kerult

Az nem is szokott venni kajat , talán egyszer láttam enni

2019. ápr. 7. 19:26
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak rossz lábbal kelt fel, vagy elhagyta a barátnője vagy nem tudom. Ne idegesítsd magad ezen. Hülyeség, hogy így akarsz "bosszút állni", hogy ezentúl viszed a kaját. Szerintem csak rosszul fogalmazott, fáradt volt vagy ilyesmi. Bárkivel előfordul. Tedd túl magad rajta, aztán ha esetleg újra előfordulna ilyesmi, akkor beszéld meg vele, hogy mi baj.
2019. ápr. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem , ezt nem tudom lenyelni , mert en mindig pontosan fizettem es en ezt nem erdemeltem meg .

Menjen a francba

2019. ápr. 7. 19:41
 6/9 anonim ***** válasza:

Teljesen megértem, hogy rosszul érintett, én is hasonlóan rosszul érezném magam.

Lehet hogy hangulatember/rossz napja volt, ami a reakciójából is látszott amikor "mentél volna fizetni"...

2019. ápr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Teccel neki!
2019. ápr. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja , tetszem neki , azert ilyen gáláns
2019. ápr. 7. 19:48
 9/9 anonim ***** válasza:

Megyek hozom a kártyám

Vs.

Mondom fizetnem kell . Mondja hogy á csak tegyem be a kasszaba


What?? A kártyád teszed a kasszába? Vagy most mi a here van?


Amúgy nem értem, hogy van itt a kaja adagolás? Miért a főnöknek kell kifizetni?

Mindegy. Vigyél inkább magaddal akkor. Én is ezt tenném. És a kártyádat ne tedd a kasszába.

2019. ápr. 9. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!