Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha mindennap elküldöm a...

Ha mindennap elküldöm a munkahelyekre az önéletrajzom akkor fel fog hivni valamelyik végre?

Figyelt kérdés
mennyire baj az ha mindennap elküldözgetem?

2019. ápr. 7. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha más helyekre küldöd, akkor nem baj.

Akkor hívnak fel, ha érdeklődnek utánad.

2019. ápr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha ugyanoda küldöd el naponta akkor szerintem ne reménykedj :D


Több helyre próbáld meg szétküldeni, valami csak bejön illetve legalább 1-2 hónapot várj mielőtt ugyanoda újra küldöd. Bár szerintem is hülyék a HR-esek de azért talán nem ennyire.

2019. ápr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet az önéletrajzodban van valami kivetni való.

Én eddig akárhova elküldtem, 1 kivétellel, mindenhonnan visszajeleztek. 1helyre nem vettek fel, többinél pedig állásinterjúra hívtak be.


Amúgy, milyen munkára jelentkeznél?

2019. ápr. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Ha én lennék a munkaadó és meglátnám, hogy mindennap elküldted, azt gondolnám gyagyás vagy és nem hívnálak fel soha. Sőt, spammelnélek
2019. ápr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha mindennap ugyanoda elküldöd, akkor ahogy előttem írták, gyagyásnak fognak nézni, érthető módon. Ha minden nap máshova küldöd, akkor értelemszerűen nagyobb eséllyel fognak megkeresni.


Persze attól is függ, mit tudsz, milyen az önéletrajzod.


Ha se szakmai végzettség, se két összefüggő mondat, se semmi tapasztalat nincs feltüntetve plusz még a képről is egy kisebbségi tekint vissza, akire arcra 10+ év letöltendőt kiszabnánk, akkor nem ugyanazzal az eséllyel indulsz mint egy megnyerő külsejű, szövegű, tapasztalt jelentkező.

2019. ápr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha máshova nem gond, ha ugyanoda, akkor akkor se hívnának, ha amúgy hívtak volna; ezt nem pozitívnak veszik, hanem ijesztőnek.
2019. ápr. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!