Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lelépett a munkáltatóm, hol...

Zita1993 kérdése:

Lelépett a munkáltatóm, hol tudom megszüntetni a munkaviszonyomat?

Figyelt kérdés
Még mindig be vagyok jelentve, viszont már egy ideje nem dolgozok. Hol tudom megszüntetni a munkaviszonyt? A munkáltató teljesen eltűnt.
2019. ápr. 8. 07:57
 1/4 anonim ***** válasza:
HR-en.
2019. ápr. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudok kapcsolatba lépni a munkáltatóval, HR sincs.
2019. ápr. 8. 13:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Lelépett? A munkáltatód egy Bt, vagy Kft., vagy egyéni vállalkozó?


HA nem kapsz érdemben választ a helyedben itt a gyk-n a jogi kategóriánál próbálkoznék a kérdéssel. Egy ügyvéd meg tudná mondani, milyen esetei vannak egy munkaviszony megszűnésének , illetve egyoldali megszüntetésének, ha elérhetetlen a másik fél.

2019. ápr. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Felszámolás alatt van?? Akkor a felszámoló biztost kellene elérni. Viszont addig nincsenek papírok, nincs ki kiadja.

Amíg nincs a kezedbe, addig pörög a jogviszony.

( legalábbis 10 - en pár éve hasonló volt velem is.

felszámolás alatt volt. és addig pörgött a munkaviszony. az akkori bér is. megkaptam a papírokat a valódi munkanap, és a lezárás közti időre. én jól jártam, munka nélkül kaptam fizetést. Nem örültem ennek, és most se vagyok büszke erre, hogy így jutottam fizetéshe. mert akárhogy is nézem, az állam, az adófizetőktöl kaptam. kaptuk... mert elég jó sokan voltunk. közel 200 dolgozó ).

2019. ápr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!