Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kikozvetitettek egy munkahelyr...

Kikozvetitettek egy munkahelyre, ma vettem at a kozvetitoi lapot - szerintetek raerek holnap felhivni a magadott telszamot?

Figyelt kérdés
Ma meg van egy csomo elore betervezett programom es elinteznivalom es nem szeretnek ugy inditani hogy ha behivnanak allasinterjura akkor egybol azzal kezdjek hogy bocs ma nem erek ra. Szerintetek raer holnap felhivni vagy inkabb ma es mondjam hogy csak holnaptol erek ra?

2019. ápr. 8. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hívd fel őket délután 13 óra magasságában akkor már nem biztos hogy arra a napra behívnak.
2019. ápr. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben igy lesz, koszonom
2019. ápr. 8. 10:22
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hívd fel minél hamarabb, mert erre az állásra még sok embert kiközvetítettek, szóval nem rád fognak várni.

Volt, hogy mikor megkaptam a közvetítőlapot, aznap felhívtam és már akkor betelt az állás...

2019. ápr. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
felhívtam, hálistennek ebből a szempontból sikerrel jártam. holnap találkozom a hölggyel :) szurkoljatok
2019. ápr. 8. 14:29
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ügyes legyél!! Írd meg mi volt!
2019. ápr. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Voltam bent, aztmondta a hölgy hogy lát bennem fantáziát, és szimpatikus is vagyok neki, ban esélyem, viszont az is igaz, hogy nagyon sok a jelentkező, majd pénteken hívjam fel. Az egyetlen probléma, hogy ez egy utazási iroda és én még nem voltam külföldön, főként tengerparton nem. Itt havonta utaznom kellene, stb. Ezt az egy dolgot mondta, hogy elég hátrány, de meglátja. Elég talpraesett vagyok, megtudnám oldani, országon belül többször is utaztam már nem keveset egyedül is és azokat én szerveztem, mondtam is neki . Imádkozom péntekig :D
2019. ápr. 9. 11:53
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ó ez nagyon jól hangzik :O magamnak is el tudnék képzelni valami ilyesmit.

nagyon szurkolok, hogy összejöjjön. én is munkaügyin keresztül találtam egy szuper munkahelyet, szóval nem lehetetlen ;)

2019. ápr. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!