Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érdemes beleírnom ezt az...

Érdemes beleírnom ezt az önéletrajzomba? (utazásszervező, tanácsadó)

Figyelt kérdés
Még gimiben voltak különféle rendezvények, melyek szervezéseben részvettem. Pl. ballagás, szalagavató, orosz hét, stb. Plusz iskola közösségi szolgálat által dolgoztam óvodában, ott is segítettem egy-egy kisebb ovis rendezvény szervezésében, kivitelezésében. Mivel egyéb releváns tapasztalatom nincs, ezekre gondoltam, csak nem tudom érdemes-e beleírni, ezek nem nagy volumenű valamik. Kiközvetítettek a munkaügyiből, holnap találkozom a hölggyel és kér önáéletrajzot, most próbálom az állásra formálni. Segítséget köszönöm előre :)

2019. ápr. 8. 14:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem beleírhatod, valahogy így: mindig érdekelt a szervezés gyakorlati aspektusa, ezért számos iskolai rendezvény megszervezésénél aktívan közreműködtem, pl....(itt felsorolsz vagy 3-at)
2019. ápr. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!