Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek szóljak a főnökömnek?

Szerintetek szóljak a főnökömnek?

Figyelt kérdés

Eladóként dolgozok Egy elegáns üzletben, ahol több drága holmit is árulnak. Az egyik kolléganőm folyamatosan megjegyzéseket tesz a vevőknek ha drágább dolgot vesznek, például: "Ez sokaknak vagy két havi fizetése" vagy "Ebből 2 gyerek jól lakna 3 hónapig".


Egyszer már kapott figyelmeztetést a főnöktől, akkor azt mondta, hogy ki fogja rúgni ha nem változtat, viszont azóta is csinálja.


2019. ápr. 8. 18:17
 1/9 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Illetlenség ilyen terheket másokra irányítani. Én kirúgnám.
2019. ápr. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szólj neki,nem normális.
2019. ápr. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért dolgozik ilyen helyen, ha nem bírja elviselni, hogy van egy olyan réteg, aki ezt megengedheti magának. Én se tehetném meg, de egyáltalán nem zavar, ha más igen. Miért nem beszéled meg vele ezt? Ha számodra terhes a dolog.
2019. ápr. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
13%
Ti komolyan megint bedőltök Balázska újabb trollkodásának? :D
2019. ápr. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez bunkóság a vevőkkel szemben.
2019. ápr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Én felvenném telefonra. Megmutatnám a főnöknek. Nem rosszindulatból, hanem azért, mert ha elpártolnak a vevők, az én munkám is ugrott.
2019. ápr. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5%

Az ilyen boltokban van kamera (nálunk volt), szóval rögzíteni sem kell. Csupán szólsz, visszanézik, pápá kolléganő.


Ha valami véletlen folytán nincs kamera (amit kétlek), akkor sem készítenék felvételt, mert nagyon megütheted a bokád (lévén nem a kolléganő beleegyezésével készülne). Ha már volt precedens (és írod, vogy már teremtették le), hinni fognak Neked.


Amúgy gratula az új munkahelyedhez, Balu! <3

2019. ápr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
33%
Balázska eladó lett! Gratula, hogy buliztad ki az előző helyen, hogy a felmondási időt sem kellett letöltened?
2019. ápr. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én hasonló megjegyzésnél kértem a panaszkönyvet és a boltvezetőt. Nem hiszem el, hogy ennyi megjegyzés után ez még senkinek nem jutott eszébe. :D
2019. ápr. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!